miks ois rikollist jos tappais pari teinii/pissiksii?? mittani on ihan täpö täynnä tätä saatanan "oon oikeest niiq niiiin läski" meininkii vaik painaa jotain 30-50kg.. vittu lopettakaa se jauhaaminen ja tee yhteiskunnalle jättipalveluksen: TAPPAKAA ITTEENNE!!! suomalaisten ihannekuva naisista on täysin vituillaan juurikin tän takia. minun mielipiteeni on ja tulee aina olemaan: MUHKEAT NAISET KUNNIAAN!! kurveja löytyy joka paikasta ja noi ihanat muhkeat sääret ja iso perse!! kiihottaa ihan ajatuskin;) itelläni on muhkea nuori nainen ja HELVETIN ylpeä siitä:) eli langanlaihat PAINUKAA HELVETTIIN!!
palvelus
tosimiestietää
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hahah, oikeasti tekisi mieli pari pissistä lasauttaa tästäkin kaupungista.
Mutta kun oikeasti ajattelee niin niiden pitäis hakea apua ton ulkonäkönsä suhteen. Herranjumala, missä on nuorison itsetunto?
Vaikka olisin tästä vielä 20kg lihavampi, totta kai se ottaisi koville, mutta
tiedän että eläisin sen kanssa ja pitäisin itseäni kauniina, koska muuten olisin pohjilla.
Suurimmaksi osaksi ne vain tarvitsee huomiota normaalia enemmän.
Kai nekin tosta kasvaa yli.. tai sitten ei.
nuorison itsetunto on kyl niin perseest ku voi olla.. ja kyl, pakko hoitoo kaikki tommoset kakarat
Olen kyllä samaa mieltä viestisi periaatteen ja pointin kanssa, mutta paraneeko nuorison itsetunto siitä ollenkaan jos käskee heitä "tappamaan itsensä". Oli vitsi tai ei. Tällähän ne itsemurha luvut saadaankin laskemaan. Vittuillaan vaan lisää nii kyllä ne siitä tajuaa, eikö!
no joo ehkä oli vähä yli dramaattista kirjottelua mutta haluisin saada pointtini selväks ja kuunnella toisten mielipiteitä tästä asiasta