oikealle näkijälle;keskiyötai joku muu...

vuoteen 2013...

Mitkä ovat näkymät vaalean naisen elämässä alkavassa vuodessa??
Olen eronnut,mutta tiukasti ex roikkuu mukana (ei fyysisesti) elämässäni,onkohan tähän tulossa muutosta....ja rakkauden perään minäkin huutelen,antaako mitään??
Talous myös askarruttaa??

2

85

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      katson sinulle mielelläni, mutta ajasta en osaa puhua.
      sinä olisit jo aivan kypsä uuteen suhteeseen, liittoonkin. varallisuudesta riippuen lähtisit uudelle paikkakunnalle elämään, mutta vain siinä tapauksessa, että taloutesi on turvattu.
      on hyvä, että olet noin varovainen ja mietteliäs.

      sinä roikut vielä exässäsi tunteinesi, mutta hän on jo ottanut enemmän välimatkaa menneeseen, vaikkei sinua täysin olekaan unohtanut. ja kuinka hän voisikaan?
      sinä muistat lämmöllä yhteisiä hetkiä kotona, voit laittaa ne muistot kauniiseen lippaaseen ja rusettinauhan ympärille. kaivat ne sitten sieltä esiin myöhemmin, kun olet enemmän tasapainossa.

      sinun exäsi menee uuteen liittoon pikemmin, kuin sinä. hän myös muuttaa uuteen kotiin niissä kuvioissa. mutta sinä, onko teillä lapsi? lapsi näkyy minulle samassa yhyeydessä tuon toisen paikkakunnan ja varallisuuden kanssa. mikä on toivetta, voi myös onnistua.

      nykyiset asumiskuviosi eivät ole loppuelämän kuvia.
      en oikein osaa sanoa miksi exäsi roikkuu mukana, onko se ehkä lapsen kautta?
      tai sitten varallisuuden. enpäs osaa tuohon enempää kertoa. onko teillä yhteistä velkaa?

      t. Keskiyö

      • vuoteen 2013......

        Kiitos Keskiyö,senverran emme asu suomessa ja sitä kautta asiat hiukan hankalammin,kun olisivat suomessa asuttaessa....
        Eli ex on siellä missä pahat pojat laitetaan muutama kk,sitä kautta saan hoidella hänen asioitaan,täällä vapaudessa.....
        Totta,olisin valmis uhohtamaan kaiken menneen ja toiveissa olisi ,että tämä vuosi 2013 olisi minun vuoteni,liiaksi olen saanut vetää monen laista riipparekeä perässäni.
        Tyttö on minun ja mukani pysyy,ihana nuori valoinen ihminen.
        Varmastikin näin,että ex menee uuteen suhteeseen nopeastikin,pitäähän hänella olla joku,mihin taas takertua......

        Välillä on kovinkin yksinäinen olo,näiden kaikkien huolien kanssa....näätkö onko tämä väärinkäsitys/informaatio katkos,että hän sille joutui,vai jääkö sinne koko siksi ajaksi???
        Omasta työstäni,jatkuuko samana ja samalla systeemillä??


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oot upea nainen, älä vähättele ittees

      Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀
      Ikävä
      42
      855
    2. KP-Sesongilla ongelmia?

      Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi
      Ylöjärvi
      16
      798
    3. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      73
      796
    4. Jämsän Paras Ravintola

      Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R
      Jämsä
      49
      713
    5. Huh huh...

      Törmäsin toisaalla tekstiin, mitä ajattelet masturboidessasi? Yksi kommentti, avaruusolioita! Täh?! Helvettiläinen oik
      Sinkut
      208
      661
    6. Mitä ajattelet

      Kaivattusi elämästä
      Ikävä
      43
      526
    7. Onko ihan pakko

      olla niin hiton pitkävihainen? Sinulle nainen...
      Ikävä
      37
      519
    8. Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan

      No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni
      Ikävä
      39
      475
    9. Kiellettyjä ajatuksia

      Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,
      Ikävä
      37
      429
    10. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      40
      416
    Aihe