USB:n kautta ei onnistu soittaminen, autakaas joku.

Eli kun laitan USB tikun sen porttiin soittimessa ja valitsen toiston USB:ltä niin soitin herjaa ERROR 23. Mitä tämä takoittaa? Kappaleet ovat mp3 muodossa ja toimineet muissa soittimissa ym... Kertokaa nyt joku viisaampi.
4167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä soitin on kyseessä?

Äänestä

paska tikku

Äänestä
  • Niinhän se taisi olla. Koitin toisella tikulla ja sillä toimi hyvin. Pioneerin soitin kyseessä. Tarkempaa mallia en osaa sanoa.

    Äänestä

Kaikki soittimet ei lue kovin suuria tikkuja. Turha siitä soitinta on syyttää, ite olet ostanut sellaisen. Tarkista soittimen speksit netistä. USB on ihan uninersaali formaatti, ei tikussa tai soittimessa ole mitään vikaa, soittimesi ei vain ole uusintauutta siltä osin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuva1 kirjoitti:

Eli kun laitan USB tikun sen porttiin soittimessa ja valitsen toiston USB:ltä niin soitin herjaa ERROR 23. Mitä tämä takoittaa? Kappaleet ovat mp3 muodossa ja toimineet muissa soittimissa ym... Kertokaa nyt joku viisaampi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu