2. marraskuu 2011 – Joona Heikkilä, 18 1 Luulen, että tiedän. ... Janne Teräsvirta kehitti ideaa jo 2000-luvulla opiskellessaan arkkitehdiksi Otaniemessä. ...... Timo ..........................50 629 Lehtivuori Joonas ............48 829 Jokinen Tommi .................39 ...
50 629 Lehtivuori Joonas onko tämä postinumero.Vai Joonaksen puhelinnumero.
Tiedätekö mitä tämä 50 629 Lehtivuori Joonas tarkoittaa?
11
84
Vastaukset
- Miten on
Tiedätekö onko tälle Joonakselle olemassa puhelinnumeroa.
- En ole löytänyt tätä
Olen yritänyt jo monta kertaa etsiä tämän joonaksen puhelinnumeroa fonecktasta internet sivuilta.Löytyykö tätä Joonaksen puhelinnumeroa kenties 0200 0200 puhelinnumerosta.
- Vai mikä on
Mitä nämä numerosarjat ovat.Postinumeroko?
- Tätä joonasta
En ole nähnyt yli kahteen kymmeneen vuoteen tätä joonasta.Voi olla että se ei minua enää muista ollennkaan.
- Eikö niin että Joonas
Tätä joonasta kirjoitti:
En ole nähnyt yli kahteen kymmeneen vuoteen tätä joonasta.Voi olla että se ei minua enää muista ollennkaan.
Eikö niin,että tämä Joonas Lehtivuori ei muista minus enää.Koska en ole nähnyt tätä Joonas Lehtivuorta yli kahteenkymmeneen vuuoteen.
- Joonas oli ystäväni
Eikö niin että Joonas kirjoitti:
Eikö niin,että tämä Joonas Lehtivuori ei muista minus enää.Koska en ole nähnyt tätä Joonas Lehtivuorta yli kahteenkymmeneen vuuoteen.
Eikö niin,että tämä Joonas Lehtivuori ei muista minus enää.Koska en ole nähnyt tätä Joonas Lehtivuorta yli kahteenkymmeneen vuoteen.
- Onkohan tällä
Lehtivuori Joonas ............48 829 onko tämä 48829 Joonas Lehtivuoren postinumero.Löytyyköhän tätä Joonas Lehtivuoren puhelinnumeroa ihan tavallisesta puhelinluettelosta.Vai mistä se löytyy? Vai onko Joonas Lehtivuorella salainen puhelinnumero kenties!
- Savolainen Kari
Soitappa sille Joonakselle.Ja kerro että välität hänestä vieläkin.Vaikka et ole nähnyt häntä yli kahteenkymmeneen vuoteen.Me emme täällä suomi24:ssä pysty auttamaan sinua ja Joonasta takaisin yhteisiksi kavereiksi.
- Miten kannattaa
Kannataako minun olla enää yhteydessä tähän Joonas Lehtivuoreen.En ole nähnyt tätä Joonas Lehtivuorta yli kahteenkymmeneen vuoteen.
- mikkomh83
On ihme jos se Joonas Lehtivuori muistaisi minut vielä.On siitä jo aikaa ylii 22 vuotta.Kun tapasin sen viimeksi.
- Ikävä on tätä
mikkomh83 kirjoitti:
On ihme jos se Joonas Lehtivuori muistaisi minut vielä.On siitä jo aikaa ylii 22 vuotta.Kun tapasin sen viimeksi.
On kauhean ikävä tätä joonasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1402610Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3601967- 401677
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii311523Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua281350Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941203- 541163
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul327927Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles110918Annan meille mahdollisuuden
Olen avoimin mielin ja katson miten asiat etenevät. Mutta tällä kertaa sun on tehtävä eka siirto.Sen jälkeen olen täysil53772