Ovatko esim. Finnink ja Inkclub myymät tarvikevärit hyviä Epson tulostimeen vai
pitääkö hankkia kalliita merkkikohtaisia värejä? Onko kokemuksia?
Kiitos tiedoista ja käyttökokemuksista!
Edulliset väriaineet?
Uusi tulostaja
3
193
Vastaukset
- Uusi tulostaja
Tarkennuksena että kyseessä on muistesuihkutulostin.
- Näin se on
Olen käyttänyt Finninkin värejä ja hyvin on pelannut, mutta ota huomioon, että tulostimen takuu katkeaa jos käytät tarvikepatruunoita.
- tipi67830
Saksasta tai englannista tilaamalla saa värit kaikista edullisimmin. Esim. amazonin verkkokaupassa on sekin kätevä juttu, että voi lukea käyttäjien arvioita kaseteista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163361
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202006- 181851
En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321825- 821768
- 261572
- 291420
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361357Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111314