1. S24 kunjoitus
2. Pohja tuuli blog access(full)
3. Väittely tilaisuus
4. Julkiset anteeksi pyynnöt epäilijöltä
5. Jäsen määrä kasvu
666. Kirous voima kasvu
Vähempään EI tyydytä!!!!
Vaatimus esittely 2013
19
486
Vastaukset
- S24 Humanist Scum
Mitäs aiot tehdä jos emme täytä vaatimuksia ?
- Vasammankädänpolku
Kuunteles Taiffuuni tästä tällainen kappale :
http://www.youtube.com/watch?v=4OxPeDK2AY4 - taiffuuni
S24 distarctor kuin hyttyssen ininäät!!! Vaatimus taso: HARD!! Ette vaan tajua!!
- S24 distarctor
Vastaa kysymykseen, Dorka.
- jjjjjjjjjjjjj
1. Pöh
2. ???
3. Kysy taas scientologeilta tai jehovilta?
4. Nou
5. Pöh
666->333 - s24 überlord
1. Ei ole koskaan ollut ei tule koskaan olemaan !IKINÄ!
2. Tähän ei ole mitään järkeviä perusteita, eikä kiinnosta meitä.
3. Kukaan ei väittele kanssasi koska olet idiootti
4. Päinvastoin, olemme jo tehneet uuden huippusalaisen foorumin missä keskustelemme salaisista kahvitilaisuuskokouksista ja taiffuunin ärsyttämisestä.
5. Sinun keinoillasi ei onnistu !IKINÄ!
666. Niin, juuri sen sinun kuvittelemasi TOS kirouksen kasvu subustansseilla kyllästetyssä päässäsi
Ehdotankin seuraavaa :
1. Reagtio : RAIVO
2. G piste ronglaus voimakasvi päissään
3. Pillit pussiin.
4. Kääntyminen johonkin herätysliikkeeseen, josta käsin voit kertoa kauhutarinoita saatananpalvonta ajoiltasi.
Lopuksi tiedoitusmus :
http://www.youtube.com/watch?v=N132JqqWhHo - Adressi pystyyn ?
Taiffuuni tv7 väittelyyn!
- Kunjoittaja
Ei vaan Taiffuunille oma keskustelu ohjelma TV7-kanavalle ! ja keskustelujen väliin sketsejä ettei aiheet kävisi liian raskaaksi.
- Sgeledor
Sgeledorin vaatimukset :
1. Rahaa (enempi parempi kallis maku)
2. Seksiä seksiä seksiä irstaat orgiat joka päivä ja yö
3. Moccamasterilla keitettyä laatukahvia (vähimmäisvaatimus 4 litraa / päivä)
4. Uusi viikonpäivä nimetty Sgeledorin mukaan (Sgeledorjantai lauantain ja sunnuntain välissä)
5. Viholaisten kukistus (Heman, Hordak, COS,TOS,SOS,JNE,ETC,YMS)
6. Käärmelinnaan uudet ilmatiivisteet ikkunoihin.
Toimittakaa ASAP ! tai seuraumukset hirvittävät. - Kahvitarjoilija
1. Vai että S24 kunjoitus?! Kunjoitus on AINA vastavuoroista (reciprocal). Miten ihmeessä KEHTAAT vaatia sitä kun aina haukut S24 humanist scumiksi? Mikäli humanistit eivät ole mieleesi, niin miten sitten on esim. teologien, matemaatikoiden tai insinöörien laita? Ovatko he tervetulleita järäjästöösi?
2. Taiffuunin pitäisi perustaa OMA blogi! Blogin voi perustaa ilmaiseksi ja vähällä vaivalla! Olisi varmasti enemmän subustanssia kuin jossain Pohjatuulissa!
3. Olisiko väittelyssä myös kahvitarjoilu? Diplomibaristana ja kondiittorina tämä kiinnostaa minua! Entä jos häviäisit väittelyn? Myöntäisitkö silloin epäonjistuneesi?
4. Miksi heidän pitäisi pyytää anteeksi? Ehkäpä he ovat vain rajoittuneita eivätkä ymmärrä? Kuollut aasi ei muutu hevoseksi ruoskimalla. Jos on lusikalla annettu, ei voi kauhalla ammentaa?
5. Injostuisitko jos vaikka pari pienempää järjästöä liittyisivät Taiffuunin hang-aroundeiksi? Ehkä myöhemmin jopa prospect status?!
666. Varmasti onnistuu sinulta. Mitä maagisia tekniikoita olisi parasta käyttää tavoitteen saavuttamiseksi?
P.s. Kannattaa ottaa edellä mainituista ajatuksista vaari, muuten vain junnaat paikallasi ja taot päätäsi Maagiseen Seinään:
http://www.youtube.com/watch?v=wOQFLL5ZvEg - Daiffuuni Duck
Minä ainakin seuraisin Taiffuunin omaa blogia, saattaisin jopa komjentoida postauksiin silointälöin. Kanjatan !
- Ruguduroll
Tässäpä se. Jos Taiffuuni perustaa oman blogin kohta on Pohjantuuli blogi ihmiset kysymässä osallisuudet Taiffuuni Blogiin. Samalla Pohjantuuli ihmiset näkevät miten hyviä tekstejä Taiffuuni kirjoittaa ja antaa kirjoitus oikeudet.
- "hullu!" :D
Santtu Variksenhenki mainittu! :D :D :D
http://mesikammen.wordpress.com/2013/02/05/hitler-kuulee-mesikammenen-blogin-pekka-posteista/ - +H+
Täällähän on hiljasta, mitäs santulle on tapahtunut?
- most likely
Tajusi ettei tule ymmärretyksi ja kaikkosi
- salatohtori
Minä olen kuullut luotettavasta lähteestä että opettaa heslingin yliopistossa voimakirjoitusta.
- hiimään
teologisessa ?
- +H+
Tai ehkä Santun päässä on taas kirousvoimat latausvaiheessa, pian se tekee kauhean astraaliattentaatin tänne... Ei helvetti, se maaginen sota TOS:ia vastaan oli kyllä aikamoinen spektaakkeli..
Sääli jos Santtu on lopullisesti täältä poistunut, Mesikämmenen "Saatanan kujalla" sarja on ihan parasta viihdettä, tuskin hän viitsii kuollutta pollea potkia, ellei täällä Santtu Nykänen aktivoidu.
Mikäs siinä ku hail kehiin 5/5!!! - Myaah
2. Vähänkö Sammy Davis Jr näyttää Delroy Lindolta tossa blogissa? Oli muuten hyvä pätkä toi Blood In, Blood Out sillon joskus 90-luvulla kun jengit oli "in". Siinä Delroy Lindo näytti just samalta kuin tossa blogissa Sammy Davis Jr.
http://www.imdb.com/media/rm463700480/nm0005148
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie3256347Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta734184Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom413535Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole943450Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1183417Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut2443380Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll742897Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1022708Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html2142409Pääsiäisen kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä kirjoitus kertoo Riikka Purrasta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus pursuaa halveksivaa, jopa a102289