Vaatimus esittely 2013

taiffuuni

1. S24 kunjoitus

2. Pohja tuuli blog access(full)

3. Väittely tilaisuus

4. Julkiset anteeksi pyynnöt epäilijöltä

5. Jäsen määrä kasvu

666. Kirous voima kasvu

Vähempään EI tyydytä!!!!

19

436

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • S24 Humanist Scum

      Mitäs aiot tehdä jos emme täytä vaatimuksia ?

    • Vasammankädänpolku
    • taiffuuni

      S24 distarctor kuin hyttyssen ininäät!!! Vaatimus taso: HARD!! Ette vaan tajua!!

      • S24 distarctor

        Vastaa kysymykseen, Dorka.


    • jjjjjjjjjjjjj

      1. Pöh
      2. ???
      3. Kysy taas scientologeilta tai jehovilta?
      4. Nou
      5. Pöh
      666->333

    • s24 überlord

      1. Ei ole koskaan ollut ei tule koskaan olemaan !IKINÄ!
      2. Tähän ei ole mitään järkeviä perusteita, eikä kiinnosta meitä.
      3. Kukaan ei väittele kanssasi koska olet idiootti
      4. Päinvastoin, olemme jo tehneet uuden huippusalaisen foorumin missä keskustelemme salaisista kahvitilaisuuskokouksista ja taiffuunin ärsyttämisestä.
      5. Sinun keinoillasi ei onnistu !IKINÄ!
      666. Niin, juuri sen sinun kuvittelemasi TOS kirouksen kasvu subustansseilla kyllästetyssä päässäsi


      Ehdotankin seuraavaa :

      1. Reagtio : RAIVO
      2. G piste ronglaus voimakasvi päissään
      3. Pillit pussiin.
      4. Kääntyminen johonkin herätysliikkeeseen, josta käsin voit kertoa kauhutarinoita saatananpalvonta ajoiltasi.

      Lopuksi tiedoitusmus :
      http://www.youtube.com/watch?v=N132JqqWhHo

    • Adressi pystyyn ?

      Taiffuuni tv7 väittelyyn!

      • Kunjoittaja

        Ei vaan Taiffuunille oma keskustelu ohjelma TV7-kanavalle ! ja keskustelujen väliin sketsejä ettei aiheet kävisi liian raskaaksi.


    • Sgeledor

      Sgeledorin vaatimukset :

      1. Rahaa (enempi parempi kallis maku)
      2. Seksiä seksiä seksiä irstaat orgiat joka päivä ja yö
      3. Moccamasterilla keitettyä laatukahvia (vähimmäisvaatimus 4 litraa / päivä)
      4. Uusi viikonpäivä nimetty Sgeledorin mukaan (Sgeledorjantai lauantain ja sunnuntain välissä)
      5. Viholaisten kukistus (Heman, Hordak, COS,TOS,SOS,JNE,ETC,YMS)
      6. Käärmelinnaan uudet ilmatiivisteet ikkunoihin.

      Toimittakaa ASAP ! tai seuraumukset hirvittävät.

    • Kahvitarjoilija

      1. Vai että S24 kunjoitus?! Kunjoitus on AINA vastavuoroista (reciprocal). Miten ihmeessä KEHTAAT vaatia sitä kun aina haukut S24 humanist scumiksi? Mikäli humanistit eivät ole mieleesi, niin miten sitten on esim. teologien, matemaatikoiden tai insinöörien laita? Ovatko he tervetulleita järäjästöösi?

      2. Taiffuunin pitäisi perustaa OMA blogi! Blogin voi perustaa ilmaiseksi ja vähällä vaivalla! Olisi varmasti enemmän subustanssia kuin jossain Pohjatuulissa!

      3. Olisiko väittelyssä myös kahvitarjoilu? Diplomibaristana ja kondiittorina tämä kiinnostaa minua! Entä jos häviäisit väittelyn? Myöntäisitkö silloin epäonjistuneesi?

      4. Miksi heidän pitäisi pyytää anteeksi? Ehkäpä he ovat vain rajoittuneita eivätkä ymmärrä? Kuollut aasi ei muutu hevoseksi ruoskimalla. Jos on lusikalla annettu, ei voi kauhalla ammentaa?

      5. Injostuisitko jos vaikka pari pienempää järjästöä liittyisivät Taiffuunin hang-aroundeiksi? Ehkä myöhemmin jopa prospect status?!

      666. Varmasti onnistuu sinulta. Mitä maagisia tekniikoita olisi parasta käyttää tavoitteen saavuttamiseksi?

      P.s. Kannattaa ottaa edellä mainituista ajatuksista vaari, muuten vain junnaat paikallasi ja taot päätäsi Maagiseen Seinään:

      http://www.youtube.com/watch?v=wOQFLL5ZvEg

    • Daiffuuni Duck

      Minä ainakin seuraisin Taiffuunin omaa blogia, saattaisin jopa komjentoida postauksiin silointälöin. Kanjatan !

      • Ruguduroll

        Tässäpä se. Jos Taiffuuni perustaa oman blogin kohta on Pohjantuuli blogi ihmiset kysymässä osallisuudet Taiffuuni Blogiin. Samalla Pohjantuuli ihmiset näkevät miten hyviä tekstejä Taiffuuni kirjoittaa ja antaa kirjoitus oikeudet.


    • "hullu!" :D
    • +H+

      Täällähän on hiljasta, mitäs santulle on tapahtunut?

      • most likely

        Tajusi ettei tule ymmärretyksi ja kaikkosi


    • salatohtori

      Minä olen kuullut luotettavasta lähteestä että opettaa heslingin yliopistossa voimakirjoitusta.

      • hiimään

        teologisessa ?


    • +H+

      Tai ehkä Santun päässä on taas kirousvoimat latausvaiheessa, pian se tekee kauhean astraaliattentaatin tänne... Ei helvetti, se maaginen sota TOS:ia vastaan oli kyllä aikamoinen spektaakkeli..

      Sääli jos Santtu on lopullisesti täältä poistunut, Mesikämmenen "Saatanan kujalla" sarja on ihan parasta viihdettä, tuskin hän viitsii kuollutta pollea potkia, ellei täällä Santtu Nykänen aktivoidu.

      Mikäs siinä ku hail kehiin 5/5!!!

    • Myaah

      2. Vähänkö Sammy Davis Jr näyttää Delroy Lindolta tossa blogissa? Oli muuten hyvä pätkä toi Blood In, Blood Out sillon joskus 90-luvulla kun jengit oli "in". Siinä Delroy Lindo näytti just samalta kuin tossa blogissa Sammy Davis Jr.

      http://www.imdb.com/media/rm463700480/nm0005148

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      238
      14036
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      58
      7173
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      198
      6818
    4. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      100
      4726
    5. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      73
      4644
    6. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      24
      4515
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      74
      4327
    8. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4112
    9. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      100
      3886
    10. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      93
      3691
    Aihe