Onko kukaan käynyt hotellissa nimeltään Pionero santa ponsa park? Ois kiva kuulla hotellistä lisää ja muutenkin, millaista siellä on ?
Mallorca/ Santa Ponsa
8
948
Vastaukset
- syyslomanen
Nostetaas tätä. Eli tänne menossa syksyllä 2014 ja kiinnostaisi millainen hotelli? Onko All Inclusive hyvä, siis ruuat, viinit, jne...
Samoin olisi meno syksyllä ja kiinnostaa tietää kokemuksia hotellista, onko kellään?
Taas vähän nostelen tätä aihetta, kun ei keneltäkään ole tullut omakohtaisia kokemuksia. Kai joku on käynyt tuossa hotellissa???
- syyslomanen
minua myös kiinnostaa edelleensyyslomanen
- sta ponsa
syyslomanen kirjoitti:
minua myös kiinnostaa edelleensyyslomanen
Hotellista en tiedä, mutta santa ponsa on aivan ihana paikka, kaunis ja rauhallinen.
- mallorcafan
Moi, olen ollut juuri samassa hotellissa :)! Hotelli on tosi hyvä, lähellä kaikkea mitä santa ponsa tarjoaa. Rannalle kävelee parissa minuutissa ja ne ostospaikat mitä on niin löytyy nurkan takaa. Yllätyksellisesti ymmärtävät jopa suomeakin eli ilmeinen turistihotelli :D ilmainen wifi on aulassasitö kaipaaville.
Santa ponsa on ihana paikka :)! Rento, hyvä ranta / meri, kannattaa kierrellä niillä "niemillä" mitkä reunustaa rantaa. Myös mäkeä menevillä rappusilla kannattaa käydä, huikeat näkymät :)! All inclusivea varten saa rannekkeen joka kestää vettä yms. Vaihtelu ei ole melkoinen mutta matkan aikana ainakin lihoo, sen takaan :D! Ilmaista juomista saa hakea sieltä aulabaarista minne pääsee altailta. Kiva kuulla joltakin ihan todellisia ja asiallisia mielipiteitä hotellista:) Oppaita voi aina lukea, mutta matkakokemukset ovat aina todempia. Kuulostaa siltä, että on mukava loma tulossa. Olitko mallorcafan muuten lasten kanssa reissussa? Mietin vaan, että ilmeisesti lapsillekin on jäätelöä yllinkyllin tarjolla:)
- Mallorcafan
Joo olin silloin 13-vuotiaan poikani kanssa tuolla. Juu, sitä jäätelöä saa päivällisellä ja lounaallakin jos en väärin muista :) siellä on myös tarjolla kakkuja ja muita hyviä leivonnaisiakin jos ei välitä niin paljon jäätelöstä. Hyvää lomaa teille :)!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1808351
- 114638
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka523710Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1043086Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv952732Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62418Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121668- 441485
Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos631300Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4171255