Prelox

Pre-lox

Olen alle 5-kymppinen ja välillä erektio on huono, joten ajattelin kysellä ko tuotteen vaikutuksista, niiltä jotka ovat sitä käyttäneet ja joilla on oikeaa kokemusta aineesta. Kyseessähän on virallisesti ravintolisä, mutta auttaa nimeomaan erektio-ongelmiin? Vai auttaako? Tuotetta myydään mm luontaistuoteliikkeissä ja 60 tabletin pakkaus maksaa hieman alle 40 €, joten saako hinnalle vastiketta vai ostinko turhaan? Aamuseisokki on kyllä ok, mutta joskus rakasteluissa se ei ole "sellainen kuin pitää". Miten käyttäjillä on tuote tehonnut? Kiitos etukäteen asiallisita vastauksista.

9

3106

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 112233

      Kyllä minulla on ainakin toiminut ihan tyydyttävasti,tienkin täytyy sanoa eihän se enää ole nuoren miehen veroinen mutta kyllä niillä toimeen tulee.Suosittelen olen käyttänyt niitä noin vuoden verran ,ja muutaman kerran on jäänyt vajaaksi mutta yleisesti ottaen toimii.,

    • alle 50 v

      ei toimi kovin hyvin

    • Sildenafil Ratiophar

      Nää luontaistuotteet jäykistää vain lompakon..
      Marssi suosiolla lääkäriin ja pyydä viagra resepti.
      Orionin valmistamana 12 tapua maksaa 16 euroa, eli melkein saman hintaista kuin turhat luontaislääkkeet.

      Kyllä pelittää, elämän laatu muuttuu kerralla !

    • Pre-lox

      Kiitos vastauksista. Syön "kuurin" loppuun ja teen omat johtopäätökseni. Ehkä tehoaa, ehkä ei, mutta pienellä varauksella alunperinkin ajattelin kokeilla tuotetta, vaikka se melko arvokas annos onkin. Aika näyttää pitääkö kokeilla muita keinoja.

    • tana-kaksi

      Turhan kallista vaikuttavien aineiden määrään nähden tuo Prelox. Eli vaikuttaa, vaikkei toki niin suoraviivaisesti kuin sildenafiilit (eli esim. Viagra).

      Halvemmalla selviät, jos tilaat halvasta ja luotettavasta nettikaupasta (esim. IHerb, koodilla PEK098 alennusta) L-argiinia (L-argine). Sitä iltaisin 2-3 g ja pikku hiljaa peli alkaa toimia jäykemmin. Apua tästä siis on, jos ongelmana on satunnainen pehmeys. Jos erektio ei ollenkaan onnistu, on paras suosiolla hakea reseptipillereitä.

      • TOHTORI PEDERSEN

        L-Argtinin lisäksi suositelen Macaa Saw Palmetoa ja Sinkkiä, niin kuukauden kuluttua alkaa hepissä veri kiertämään.
        Nämä kaikki yllämainitut maksavaT ESIM IHERBISSÄ JOTAIN 4-10 euroa purkki
        riipuen kappalemääristä. Näitä kaikkia tabuja pilleri päivässä niin tdennäköisesti heppikin alkaa paremin wörkimään.

        60kpl sinki tabletit n. 4e
        Maca 500mg n.-5e
        Saw palmetto 320mg 60 kpl 4 e
        LArginine 1000mg n.8e
        750 mg Horny goat weed 90kpl n. 7e


    • 112233

      Paljonko näitä pitää ottaa,että alkaa pelittää

    • tddfdfhd

      Joitakin vuosia sitten kokeilin: täysin humpuukia koko tuote

    • 112233

      Kyllä viakra toimii mutta siinä on yksi ongelma ainakin mulla kestää liian kauan eihän sitä vanha mies koko yötä jaksa jyystää,että siinä mielessä ovat huonoja,pitäis sentään jossain vaiheessa mällin tulla,mutta kun ei.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      180
      11269
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      55
      5357
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2610
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2286
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1801
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      44
      1715
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      37
      1372
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      37
      1299
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1166
    10. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      25
      1069
    Aihe