Heti/ainavalmiit kiukaat

Mikä on teillä heti tai ainavalmiissa kiukaassa muhimislämpötila. Ohjeissa on aina kaikenlaisia haarukoita lämpötiloille.
Ise olen käyttänyt Narvin ainavalmiissa kiukaassa 200 astetta.Ihan höyryiset löylyt sillä saa!
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla on säädetty 220 asteeseen ja hyvin tulee löyöyä ilman lisälämmitystä!

Äänestä

Minulla on 200 astetta ja ihanat höyryt saa silläkin ¨lämmöllä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainavalmiina kirjoitti:

Mikä on teillä heti tai ainavalmiissa kiukaassa muhimislämpötila. Ohjeissa on aina kaikenlaisia haarukoita lämpötiloille.
Ise olen käyttänyt Narvin ainavalmiissa kiukaassa 200 astetta.Ihan höyryiset löylyt sillä saa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu