liikaa kirjaimia

Sähköpostiosoitteen perään tullu ylimääräisiä kirjaimia, miten saa poistettua. Kun laittaa eka kirjainta niin tulee kolme vaihtoehtoo eikä poistu millään, muuta ku yksittäin näpytellen. Kyllä ottaa hermoon
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun alat kirjoittaa osoitettasi ja se antaa nämä väärät vaihtoehdot niin nuolinäppäimillä (alas) siirry väärän vaihtoehdon kohdalle ja paina "delete"-näppäintä. Poista kaikki tällä samalla tavalla, niin ei ehdottele omiaan

Äänestä
  • Loistava homma, kaikki ok. Vanha kahmu kiittää hyvästä ohjeesta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanha kahmu kirjoitti:

Sähköpostiosoitteen perään tullu ylimääräisiä kirjaimia, miten saa poistettua. Kun laittaa eka kirjainta niin tulee kolme vaihtoehtoo eikä poistu millään, muuta ku yksittäin näpytellen. Kyllä ottaa hermoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu