Uus treffipalsta!!!!

Miks hyvää vaihtaa keskeneräiseen, kyllä ymmärrän et on välil yleiskuvaa uusittava ! Uus on sekava keskeneräinen SUSI!!!!!!!!

5

135

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vi..tui..ks

      En muuta sano,mutta kyllä osasivat pistää hyvän ja hyvin toimivan treffi palstan tällä päivityksellä huonoksi.Ei näe online/offline,mistä tietää käykö kyseinen henkilö enään koskaan tuolla nyt.ennen pystyi hakemaan vaan ne mitkä on viikon sisällä kirjautuneet.ei pysty tallentamaan oma tiettyä haku juttua,ei näe millaista kumppania toinen hakee ennen kuin pitää kikkailla välilehdeltä toiselle,ennen oli selvempi kun kaikki näky tiedot samalla sivulla.ei ole sivunumerointia kun selaa treffiläisiä listalla,vaan näytä seuraavat jne,aina alussa samat naamat esillä,olis sivu numerot vois hyppää suoraan vaikka 10 sivulle.samalla häiritsee kun vasemalla puolella tämä hieno valikko nytkyy alas päin kun selaa profiileja.. ikävä kyllä en löydä YHTÄÄN hyvää kohtaa tästä uudistuksesta,on sössitty kyllä kaikki pilalle. vissiin koetettu tehdä hienoja sivuja,mutta vi..tui..ks män sori vaan. kattokaas kilpailijoiden sivustoja,ei ole koetettu tehä liiikaa,on yksin kertaiset,toimivat,helppot käyttää ja selvät

    • ...

      Monella tapaa UI:sta on tullut erittäin epäselvä. Varsinkin se harmittaa miten ei ole enää tietoa siitä milloin kukakin käyttäjä on kirjautunut. Esimerkiksi joillain voi olla vanhoja profiileja edelleen olemassa ja eivät ole kirjautuneet esim 3kk. Lähetäpä sellaiselle viestiä ja vielä kuvittelet saavasi vastauksen viestiin. Nytpä sitten arvaan vaan jossain kohtaa kun selaan käyttäjiä, että nämä eivät varmaan enää käy täällä enkä edes koita ottaa yhteyttä. Luulisi jos palvelua kehitetään, että entisestä otetaan hyviä puoli ja poistetaan huonoja samalla, kun uusia hyviä uudistuksia lisätään. Nyt ei näytä niin tapahtuneen.

    • Kikka kolmonen

      Tehkää kuten minä. Laittakaa profiili "suosikiksi", silloin näkee koska hän on kirjautunut ja käykö yleensä koko treffit-palvelussa.

    • v**'tt**nut

      Olen täysin samaa mieltä vi..tu...ksin kanssa!! Ja tänään huomasin vielä yhden huononnuksen lisää: Jos hakee haulla listan ja klikkaa lukemaan enemmän, takaisinpalatessa ei pääse listassa kohtaan jossa oli vaan takaisin alkuun!! Ja mikä ihmeen älynväläys tuo on, että hakukriteereitä ei voi tallentaa?? Tuo on suoraan sanottuna nyt p****stä koko sivusto!

    • ykstutkija

      Ja mä en tajua edes että miksi vanhaa versiota ei palauteta? Siis jos versionhallinta on kunnossa, niin ei kai se ole suuri vaiva todeta, että uudistus ei toimi, käytetään vielä vanhaa ja devataan uudesta bugit pois. No jaa, en ole koodari..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      267
      10040
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      214
      5771
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      169
      5306
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      78
      4939
    5. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      7
      3203
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      2
      2589
    7. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      212
      2489
    8. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2309
    9. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      361
      2085
    10. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      24
      1925
    Aihe