HAUSKIMMAT WILMA MERKINNÄT

pistäkää kaikki hauskat ja typerät wilma merkinnät ja kömmähdykset luokka mukaan ite 8b
8660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

"Välitunnilla meni ilman lupaa pienten puolen koulurakennukseen sisälle. Välituntivalvojaa kohtaan epäasiallista käytöstä. /tt" (Haukuin sorapilluksi :D)

" Jose oli mukana tilanteessa, jossa useampi poika oli yhden oppilaan kimpussa. Tilanne oli alkanut leikkinä kolikosta, mutta meni lopulta liian rajuksi ja oppilas loukkasi ranteensa. /kn" Luls xD

Äänestä
  • ei tää ollu hauska tää oli nolo.

    Äänestä

  • Olet siis syyllistynyt virkamiehen vastustamiseen ja herjaamiseen sekä mahdolliseen pahoinpitelyyn ja vamman tuottamiseen. Kuvitteletko koulun olevan yhteiskunnasta irrallinen saareke, jossa eivät päde Suomen lait? Tervetuloa aikuisuuteen muutaman vuoden päästä. Saatat yllättyä. Parempi muuten varmaan soraa pillussa kuin päässä.

    Äänestä

Tää ei oo mikää hauska mut kuha laitak vaa
"Konttasi koko tunnik lattialla"
-etin mun kynää ehkä noin 10min:D
"Söi toisen ruuan köksäntunnilla"
-kaveri ei jaksanu syyä loppuu nii se anto loput mulle0__0
"Ei kiinnostusta kertaamiseen"
-ope sano ettei ole pakko kerrata joten päätin etten kertaa..mut kumminki laitto merkinnän-.-
"Tuli kaupasa kesken koulupäivän ja juoksi vain karkuun"
Tulin suunnistamasta liikkatunnilta ,enkä huomannu ketään opea vaan juoksin tunnille koska oli kiire:D
Ei mul oikee mitää muuta ku sit jtn poissaoloja ym:)

Äänestä

" Tuli kouluun myöhässä ja sanoi että oli vitun tärkeä klaanimatsi "

Äänestä

yks mun luokkakaveri sai wilmaa merkinnän ku potki liikkatunnil palloo..... :D

Äänestä

''Heijasti pornoa piirtoheittimestä''

Äänestä

parhaita iteltä ja lähipiiristä lienee
nauraminen anaaliseksille ( omgele ja atk tunti)
vaaratilanteen aiheuttaminen vessaharjalla ( puutyöt)
kaverille tuli samasta vaaratilanteessa oleminen vessaharjan kanssa
barrikadien rakentaminen tunnilla( mantsa)
tanssiminen 4kerroksen ikkunalaudalla(bilsa)
masturbaation kuivaharjoittelu (tämä tapahtui ihan käytävällä)
***** nähnyt tupakalla itse sanoi olleensa '' vitun ahmetin kebabläävä ripulipaskalla''
pakkomielle kolmioihin ( ruotsin tunnilla)
huusi jotain munistaan( taas ruotsin tunnilla)
ja vittu jos olis ollu vilma kun olin ala asteella niin olis vielä paremmat jutut mm pornoo 3 loukalla kalja koulussa mukana 3luokka huijjasi opettajan menememään naisten vessaan ( sain 2 a4'sta täynä tekstiä kotiin ''jottei tarina muuttuisi kotimatkalla'') ja mm kutosella poltettiin autiotalo yhellä oli pullo salmiakki kossua mukana vittu ala-asteella niin ja rehtori meinas mennä poliisi asemmalle kun pelattiin joka välkkä pokeria rahasta... ainiin unohin murtauduttiin atk luokkaan ruokatunnilla siittä tuli kanssa paskaa niskaan ( speed x3 oli just alkanu ja tää oli ennen älypuhelimia) sekä ehkäpä paras tää tuli ihan reissuvihkoon ''väitti ettei voi syodä kalaa ... opettaja käski maistamaan tyyliin pakolla ja minähän lervasin oikeeen kunnolla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ufo pornoooooooooooo kirjoitti:

pistäkää kaikki hauskat ja typerät wilma merkinnät ja kömmähdykset luokka mukaan ite 8b

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu