Mistä tietää...

Curious711

...ettei mies petä ja on uskollinen?

6

69

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lakkaa kelaamasta. Mitä hyötyä tuommoisesta. Ajan voi käyttää paljon mukavammin. Lämmitä itelles vaiks sauna.

    • määmy

      Mikä saa sut tota kelaa?

      "Onko puolisos uskoton" linkkei, löytyy sivukaupal. Siin vaihees ku alkaa epäilee, kandee funtsii onks mitään järkee jatkaa suhdet.

    • Ei mistään 100% varmuudella, mutta mitä enemmän huomaat hänen tykkäävän sinusta, sitä epätodennäköisempää on, että pettää.

    • *#*

      kahlitse mies patteriin kiinni,ei petä

    • Paras keino asian varmistamiseksi on ottaa niin kelvoton mies, ettei se saa keltään muulta. Ei edes rahalla. Niin se pysyy uskollisena, vaikka olisi mielitekojakin vieraissa virkistäytymiseen.

    • Perjantaina tuli tuo A-Stream, pettäminen tuottaa syyllisyydentuntoja ja ajan myötä pettäjä itse kertoo uskottomuudestaan.

      Kun on 24/7 toisen seurassa, tuskin pystyy pettämään, eli sama työ, kaupassa ja muissa menoissa yhdessä. Ei siis jää aikaa pettämiseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Dannysta tulee isä 83-vuotiaana

      Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll
      Maailman menoa
      125
      4963
    2. Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa

      Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava
      Maailman menoa
      173
      3742
    3. Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?

      Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi
      Maailman menoa
      46
      3188
    4. Pääsiäisen kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä kirjoitus kertoo Riikka Purrasta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus pursuaa halveksivaa, jopa a
      Maailman menoa
      21
      3163
    5. Henkirikos kiuruvedellä

      Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut
      Kiuruvesi
      39
      1707
    6. Gallup: Mitä teillä syödään pääsiäisenä, onko juhlaruokaa vai meneekö arkiruoilla?

      Monessa perheessä pääsiäisenä pöytään pistetään vähän parempaa herkkua. Pääruokaan panostetaan ja lisäksi leivotaan vaik
      Liharuoka
      40
      1279
    7. Loimaan k-citymarketilla puukotus

      Jonka on puukotettu Loimaan citymarketilla tänään iltapäivällä noin klo 14. Kuulin kun ambulanssi huusi kaupungilla kun
      Loimaa
      38
      1175
    8. Martinan ex-rakas ulkoilutti Espanjassa koiraa.

      No on hyvä asia, että heillä on kuitenkin hyvät välit, vaikka eroneet jo viimme syksynä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      303
      1090
    9. Kunnanjohtaja haista sinä

      Kyvytön johtamaan kuntaa! Täysin kyvytön. Toivottavasti Hattula saa sinut vaivoikseen. Epäpätevä, ammattitaidoton, yhtei
      Heinävesi
      30
      1071
    10. Jos hän pyytäisi luokseen!?

      Uskaltaisitko mennä?
      Ikävä
      83
      1036
    Aihe