Uusi rolla :D

658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ihan on mukavasti kopioitu hondaa ja korealaisia.
Vielä maukkaamalta se näyttää tojoliikkeen myyntihallissa tavallisen punaisena ja pölykapselein.

Äänestä
  • ONKOS TUO NYT HONDALTA OSTETTU?????

    Äänestä

Näyttää aivan rikkaimurille. Arvokkuus puuttuu kokonaan ja Corollan ostajiin vetova konservatiivisuus menetetty.

Äänestä

tuohan on honda,1,8 132hv ompa laiska paska.nyky moottoreilla 1,6 180 hv ompa tojota tippunu pahasti kehityksestä lopullisesti.

Äänestä

ikuisesti.

Äänestä

Ei eurooppalaisilla huolta ei häivää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fabulous :). kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/autot/art-1288532060192.html
On se komia :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu