Mitkä ovat Reykjavikin parhaat ulkouimalat? Onko joku parempi kuin toinen ja miksi? Matkaseurueeseen kuuluu 2 aikuista ja 10v lapsi. Kiitos asiallisista vastauksista.
Reykjavikin ulkouimalat
5
548
Vastaukset
- lhkgny
Paras mun mielestä oli Laugardalslaug. Hyvät hot spotit!
- JääIce
Blue Lagoon ainakin tunnetuin. Tosin lienee myös kallein. Hyvät yhteydet niin Reykjavikistä kuin Keflavikistä. Kuva Blue Lagoonista http://maltaisenmaailman.kuvat.fi/kuvat/Islanti/DSC00039.JPG
- kinka1
Todella hyviä kuvia! Matkakuume nousee entisestään :)
Milloin olitte matkalla? Millaiset oli ilmat? - Reissussa247
Loistava blogi ja kuvat! Varsinkin nuo olutkuvaukset oli hyviä, olen itsekin oluen ystävä ja nimenomaan noiden craft-tyylisten.
- vatn
Reissu reissattu ja Laugardalslaug oli paras perheelle, altaita ulkona ja sisällä. Sinne seuraavallakin kerralla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222648- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821189