Lainattu tiedotteista:
Hei,
olemme saaneet suojausvarmenteen sertifikaatin päivitettyä kaikkien muiden palveluiden paitsi sähköpostin osalta. Sähköpostin palveluntarjoaja pyrkii päivittämään sähköpostin varmenteen mahdollisimman pian.
Pahoittelemme tästä aiheutuvaa haittaa. Sähköpostia voi edelleen käyttää hyväksymällä varmenteen selaimen kehottamalla tavalla.
Terveisin,
Piia
Suomi24
AINOASTAAN S-POSTI ON TURVATON.
Suomi24 toimii taas.
10
277
Vastaukset
- ahaaaaaaaaaaaaaaaaa
- foksit
Minäpä kävin tuolla postissa, myönsin poikkeusluvan, kun kertoivat jotta näin voisi turvallisesti tehdä.
Nyt Piia antaa ymmärtää jotta posti olisi vieläkin turvaton.
Tiijä sitten , saapa nähä! Minullakin lukee palstan yläpuolella tuo sama ilmoitus. Eli voi olla että Suomi24 ei ole vielä kerennyt ottaa sitä pois.
EN MINÄ AINAKAAN PÄÄSE POSTIIN.ERRORIA VAAN NÄYTTÄÄ.KOSKAHAN TÄÄ TOIMISI KUNNOLLA ILMAN HÄIRIÖITÄ EDES VÄHÄN AIKAA
- Ei toimi
Ei pääse sähköpostiin, kaksi ilmoitusta eli ERROR: Status ja ERROR:PSApps. Onko muilla samat ilmoitukset?
- Postit viäty
.
Taatanan taatana
. - Joku parempi saatava
Postit viäty kirjoitti:
.
Taatanan taatana
.Laittakaa kuntoon,aina tökkiny***tu
- tympääntynyt
Joku parempi saatava kirjoitti:
Laittakaa kuntoon,aina tökkiny***tu
Aivan. Suomi24 on toiminnaltaan surkein netistä löytämäni sivusto! Ei taida toimia viikkoa pidempään koskaan ilman ongelmia. Silti käytän tätä kotisivunani. Välillä pakko ottaa Starttis käyttöön kun tämä saitti tökkii.
- JunttiPunttih
tympääntynyt kirjoitti:
Aivan. Suomi24 on toiminnaltaan surkein netistä löytämäni sivusto! Ei taida toimia viikkoa pidempään koskaan ilman ongelmia. Silti käytän tätä kotisivunani. Välillä pakko ottaa Starttis käyttöön kun tämä saitti tökkii.
Tyhmille ihmisille, tyhmille käyttäjille, tyhmien ylläpitämää, huonosti toimivaa palvelua.
Eikös tuo ole täydellinen yhtälö? Urpoille urpopalvelua.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24645322Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19010849Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 341576
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500