Lainattu tiedotteista:
Hei,
olemme saaneet suojausvarmenteen sertifikaatin päivitettyä kaikkien muiden palveluiden paitsi sähköpostin osalta. Sähköpostin palveluntarjoaja pyrkii päivittämään sähköpostin varmenteen mahdollisimman pian.
Pahoittelemme tästä aiheutuvaa haittaa. Sähköpostia voi edelleen käyttää hyväksymällä varmenteen selaimen kehottamalla tavalla.
Terveisin,
Piia
Suomi24
AINOASTAAN S-POSTI ON TURVATON.
Suomi24 toimii taas.
10
316
Vastaukset 10
- ahaaaaaaaaaaaaaaaaa
- foksit
Minäpä kävin tuolla postissa, myönsin poikkeusluvan, kun kertoivat jotta näin voisi turvallisesti tehdä.
Nyt Piia antaa ymmärtää jotta posti olisi vieläkin turvaton.
Tiijä sitten , saapa nähä! Minullakin lukee palstan yläpuolella tuo sama ilmoitus. Eli voi olla että Suomi24 ei ole vielä kerennyt ottaa sitä pois.
EN MINÄ AINAKAAN PÄÄSE POSTIIN.ERRORIA VAAN NÄYTTÄÄ.KOSKAHAN TÄÄ TOIMISI KUNNOLLA ILMAN HÄIRIÖITÄ EDES VÄHÄN AIKAA
- Ei toimi
Ei pääse sähköpostiin, kaksi ilmoitusta eli ERROR: Status ja ERROR:PSApps. Onko muilla samat ilmoitukset?
- Postit viäty
.
Taatanan taatana
. - Joku parempi saatava
Postit viäty kirjoitti:
.
Taatanan taatana
.Laittakaa kuntoon,aina tökkiny***tu
- tympääntynyt
Joku parempi saatava kirjoitti:
Laittakaa kuntoon,aina tökkiny***tu
Aivan. Suomi24 on toiminnaltaan surkein netistä löytämäni sivusto! Ei taida toimia viikkoa pidempään koskaan ilman ongelmia. Silti käytän tätä kotisivunani. Välillä pakko ottaa Starttis käyttöön kun tämä saitti tökkii.
- JunttiPunttih
tympääntynyt kirjoitti:
Aivan. Suomi24 on toiminnaltaan surkein netistä löytämäni sivusto! Ei taida toimia viikkoa pidempään koskaan ilman ongelmia. Silti käytän tätä kotisivunani. Välillä pakko ottaa Starttis käyttöön kun tämä saitti tökkii.
Tyhmille ihmisille, tyhmille käyttäjille, tyhmien ylläpitämää, huonosti toimivaa palvelua.
Eikös tuo ole täydellinen yhtälö? Urpoille urpopalvelua.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.361316Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke631098Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63983- 58958
- 69816
- 51801
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍81726Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le38708- 82692
Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su30645