Edelleenkään en pääse treffisivustolle ja viesteihini, näin on jatkunut uudistuksesta lähtien. Olen laittanut useita viestejä ylläpitoon ja vastaus on aina että nyt pitäisi olla kunnossa. Vaan kun ei ole. En pääse uudella enkä vanhalla profiilillani ja nyt myöskään s-postistani en pystynyt enää lähettämään viestiä ylläitoon. Kekus ei vastaa puhelimeen. Voisitteko vastata mitä ja milloin teette että treffit toimisi. Ette tunnu olevan edes tietoisia miten laajasta ongelmasta on kyse kun sanotte kaiken olevan kunnossa. Tosi iso moka tehdä "uudistus" joka takaa sen ettei treffeille edes pääse.
Milloin pääsen treffisivustolle?
tyytymätön49
787
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Lähes samat sanat kuin ketjun aloittajalla.
Kertaakaan en ole päässy käyttämään treffejä.
Pääsen sivustolle, mutta kaikki on sikinsokin päällekkäin ja klikkaamalla kuvakkeita ne ei juurikaan toimi.
Milloin tämä tulee kuntoon?
Mulla on windows XP onko tällä merkitystä?
Vastatkaa nyt jotain!!!!
Ainakin mulla auttoi selaimen vaihto. Mikään ei näyttänyt toimivan, mutta kun kokeilin toisella selaimella, niin treffejä pystyy käyttään.
nyt jotain!!!!
Miksi ylläpito ei edelleen tiedota treffien ongelmasta ja siitä onko ongelma edes heillä tiedossa koska eivät kykene sitä ratkaisemaan?? Suomi24 treffit mainos tuli tänään radiosta uudistuneista treffeistä! Aika vitsi kun treffejä ei voi edes käyttää.
kuka nyt haluaa tosissaan näille treffeille.????
Siellä on @suomi24:n väki @jarnos24 päällepäsmärinä kehittämässä uutta sontaa, ei ne ehdi vastaileen ja puhelimeen - usko jo.
Johan sieltä eilenkin uusi, kaikkien niin pyytämä viestiarkistokin saatiin viimeinkin. Voi helevata!
Se ei heitä haittaa jos kourallinen käyttäjiä on tyytymättömiä ja kiukkuaa täällä netissä - pääasia on että tilastot näyttää että lisää urpoja riittää.