Crestadel Oy on luotettava suomalainen työnantaja jo vuodesta 1993.
Työ on mukavaa ja helppoa chat-työtä omalla tietokoneellasi.
Työtä voit tehdä kotoa käsin omalla tietokoneellasi. Työaikoja ei ole vaan voit kirjautua silloin kun itselle parhaiten sopii ja töitä tehdä sen verran kuin haluaa. Toivomme, että voisit tehdä vähintään 20h viikossa töitä. Jokaisesta kirjoitetusta viestistä maksetaan. Työ tehdään verokortilla ja muut lakisääteiset asiat puolin ja toisin huomioiden.
Palkka maksetaan kaksi kertaa kuukaudessa ja on minimissään 0,30€/viesti jonka lisäksi on mahdollista saada korkeampaa viestimääriin perustuvaa viestipalkkiota ja bonusta. Työnteosta ei aiheudu työntekijälle kuluja ja työ on täysin anonyymia.
Parhaimmat työntekijämme tienaavat jopa 5000€ kuussa!
Täytä työhakemus sivulla http://www.seksilinjat.fi/chat/
Aikuisviihteellinen anonyymi chat-työ
22
14702
Vastaukset
- cllgrl
onko mahdollista saada työsuhdepuhelin?
- fyrkan tarpeessa
Onko työ pelkästään kirjoittelua vai pitääkö olla web-kamera tai mikrofoni päällä?
- opiskelija
Onko työ pelkästään kirjoittelua vai pitääkö olla web-kamera tai mikrofoni päällä?
- Crestadel Oy
Pelkkää viestien kirjoittelua anonyymisti, ei web-kameraa.
Tällä hetkellä hakemuksia on tullut runsaasti jo, paikat on täytetty.
Kiitos kaikille mielenkiinnosta!
Crestadel Oy- Kuu taivaalta tai...
No harmi :/ Täällä olisi ollut todella sanavalmis, mielikuvitusrikas ja hyvä kirjoittaja :D. Aikuinen nainen, joka kirjoittaa nopeasti ja ahkerasti.
Jos teillä vielä joskus aukeaa paikkoja, olen kuulolla... :)
- missi88
tahtoisin kovasti päästä tähän hommaan...minulla riittäisi hyvin aikaakin kirjootteluun
- typingMan
Pystyykö tätä työtä mies tekemään ? Olen siis ihan hetero mies ja uskon että valtaosa asiakkaista on miehiä.
Mutta jos 3 senttiä viesti saa palkkaa,niin ainakin mun mielikuvituksella ja kirjoitusnopeudella voin kyllä tuolla palkalla kirjotella mitä vaan. Tuskin se pervo asiakaskaan tietää kirjottaako siellä oikeesit mies vai nainen.
Muuten itsekin olen pelimies ja aika perso naiskauneudelle ja paljon kaatanutkin naisia. Voisin ehkä ymmärtääkin miesten näkökulmaa.
Ihan sama mitä sitä kirjoittelee... - tekstarimeksariii
Miehenä pakko kommata tätä työtä että olen tälläisessä työssä ja kyseinen palkka ei nyt viikkoa kohden ole kuin 50€/ viikko siis ja siihen saa laittaa noin 500kpl viestejä eli omassa työssäni riittää 110kpl/pv neljän päivän aikana niin saan tuon 50e viikkoa kohden.Sitten tietenkin viikonloppuna saa muita lisiä yms juttuja.!
Sen jolla aikaa ja vaivaan tehdä tätä hommaa niin saa ainakin ilmaiset ruuat kaupasta ostettua jos sitten muutakin ja on työtön vieläpäs.E- Sexchat
Minkä yrityksen palkkalistoilla olet? Olisin kiinnostunut tämmöisestä hommasta.
- VittuMitäPskaa
Ilmaiset ruoat, bua hah haa.
Palkka on aina pois perustoimeentulotuesta.
- humbuukityö
Täyttä paskaa saa istua koko päivän koneella ollen orjana!!!
- Lady821
Pysykää kaukana kyseisestä työstä, miesten huijaamis sivusto!! Naiset feikkejä, eivät voi tavata miehiä, tms! Maksaa, ihan tuhottomasti 2,50 viesti!
- Veemi-Hanna-Mirrinen
Joku voisi vihjaista Sampo Syreenille!
- Anonyymi
Eihän tässä ole mitään särkeen (kesinyttäkään) :(
- Anonyymi
Mutta(lahnan) kutuajan kun hyvin ansaitsee niin, kaiken voi paremmin tuoda eteen :)
- Anonyymi
Tänne vielä mahtuu kirjotteleen. http://www.asiakas-palvelut.com/signup-form/?ref=FI0058
- Anonyymi
Jahans, yllä oleva kalastelee "kavereita" töihin...
Ilta- ja viikonlopputyöskentelystä maksamme BONUSTA. Lisäksi saat BONUSTA, kun tuot ystäväsi meille töihin. Lisäksi meillä on koko ajan muita bonuskampanjoita
- Anonyymi
Hei,
Teen etätyötä tietokoneellani ja voin tehdä sitä missä vain, milloin vain, myös niin paljon tai vähän kuin haluan. Yritykseen haetaan nyt lisää työntekijöitä, joten jos sinäkin haluaisit tehdä töitä tällä tavalla niin ota yhteyttä.
http://asiakas-palvelut.com/signup-form/?ref=FI1454 - Anonyymi
Jos vaan voit valita niin älä mene tuonne, pelkkää kusetusta.
- Anonyymi
Minä voisin maksusta jutella kivoja.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433623- 362264
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321885- 171639
- 171615
- 231568
- 241417
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai831315- 151293
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881232