Mitäs teidän päivää?

Joo nukuin aika huonosti mutta viddu ku ei ole kiirettä minekkää. Sitten tumputan ja lähden tekee ketkuhommia ja tienaan 3-5000 kuussa kätee....voe tätä koyhän elämää
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi menet Kuuhun tienaamaan?

Äänestä

Aika paljon palkka vaihtelee, jos välillä tulee vain 3e siellä kuussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ketkuttaja1 kirjoitti:

Joo nukuin aika huonosti mutta viddu ku ei ole kiirettä minekkää. Sitten tumputan ja lähden tekee ketkuhommia ja tienaan 3-5000 kuussa kätee....voe tätä koyhän elämää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu