Suoraan sanottu!

Rouva 57

Hienoa, että joku sanoo, mitä ajattelee." Paskaa ", sanoi Hynynen ja sitähän tuo Vain elämää oli. Iänikuisilla biiseillä fiilistelyä ja sellaista siirappia, että oksetti.

9

98

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bernhard1

      Voi olla voi olla... mutta kyllähän tuo nyt menee vähän yli tuo Hynysen äijäily kun pitää noin vahvasti tuota kyseistä ohjelmaa lytätä.

      Itse katsoin osittain muutaman jakson ja ohjelma ei itseä suuremmin kiinnostanut, mutta kun ohjelma kuitenkin keräsi parhaimmillaan keskimäärin joka kuudennen Suomalaisen sinne vastaanottimen ääreen niin sarjan voidaan kiistatta sanoa olleen katsojien suosiossa.

      Siksi en lainkaan ymmärrä miksi Hynynen haluaa (pahimmassa tapauksessa) suututtaa tai pahoittaa noin suuren ihmisjoukon mielen? Kyllä uskon, että tuollaisilla kommenteilla tulee enemmän Ex-Kotiteollisuus faneja kuin uusia tilalle.

    • juuri näin

      täysin samaa mieltä. En ymmärrä mitä siinä nyt oli aihetta itkuun kun joku esitti jonkun toisen biisejä..oli vissiin koko porukalle jaettu silmätippoja että kaikki vollas samaan aikaan. Siis niin p askaa kun olla ja voi ja kaikki ärsyttävät oli siihen ohjelmaan vielä valittu.

    • hyvä kun sanoi

      Hynynen sanoi sen, mitä moni ajatteli.

      • ((:))

        niinpä että moni ajatteli mutta kukaan ei uskaltanut sanoa ääneen..suomi on sanavapaa maa.


      • turhaa itkemistä
        ((:)) kirjoitti:

        niinpä että moni ajatteli mutta kukaan ei uskaltanut sanoa ääneen..suomi on sanavapaa maa.

        Hynynen sanoi ja oikeassa oli .


    • JH=ÄÖ=0

      Hynynen ei ole ikinä oikeassa eikä myöskään nämä lapselliset alaikäistern kommenttien antajat jotka myötäilee tämän kiroilun,juomisen ja v....n hokijan kateellista sekoilua.

    • Äijyys on out

      So last season.

    • Herra 47

      Rouva 57:lla ei mene nyt hyvin. Kielenkäyttö on ihan sieltä itsestään eli hynystä. Mutta olkoon jokaisella mielipide; minä tykkäsin ja tykjkään edelleen. laulut soivat päivästä toiseen edelleen-

    • ei kaikkien tarvi

      tykätä tuosta typerästä ohjelmasta eikä tarvi heti olla hyökkäyskannalla jos joku sanoo jotain negatiivista!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      68
      3149
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      75
      3037
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      2902
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      63
      2574
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      43
      2088
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      60
      1657
    7. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1629
    8. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1625
    9. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      24
      1610
    10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      59
      1556
    Aihe