Onko tää hyvä?

Bf3 seen Jne koneella?

http://www.jimms.fi/tuote/JIMMS-GAMER-DUELIST

....

vesijäähdytys voisi olla ihan hyvä?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sanoisin tolla hinnalla kasaamaan ite/ottamaan kaupasta kasauspalvelun. Intelin prossu tahan hintaan kans IMO

Äänestä

Lisäksi tuohon koneeseen pitäisi kuitenkin hankkia joko nopeampi kovalevy tai SSD. Tuo nykyinen on aika hidas ja soveltuu pääosin varastolevyksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Bf3 seen Jne koneella?

http://www.jimms.fi/tuote/JIMMS-GAMER-DUELIST

....

vesijäähdytys voisi olla ihan hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu