Elikkä jos tuo peli ei tule tietokoneelle ollenkaan niin kumpi kannattaa ennemmin ostaa, PS3 vai Xbox 360? Vai kannattaako odottaa seuraavan sukupolven konsoleita?
GTA 5
7
262
Vastaukset
- ps3 käyttäjä
näyttäshän tuo olevan myös pc:eelle ennakkomyynnissä..
- 45625
Siis... http://cdon.fi/pelit/grand_theft_auto_v_(gta_5)-16989099?utm_source=hintaseuranta&utm_medium=cpc&utm_campaign=hintaseuranta_click
Mut ei missään vaiheessa oo ilmotettu, että tuota peliä tulis pc:lle? Onko tässä kyseessä huijaus?
- poegjoriej
Seuraavan polven laitteita ei ainakaan kannata odottaa, jos sille kannalle ryhtyy niin aina saisi olla odottamassa kun tulee aina vaan uusia ja uusia koneita.
Tuliterille koneille ei yleensä heti ole edes kovin kummoisia pelejäkään. - Erkkimerkki32123
Oota niin kauan kunnes tästäkin gta vitosesta tulee joku gta 5 complete collection jossa on kaikki dlc lisärit sun muut lisäjutut ...sit alle 20 eurolla ostat sen jeah
- ...
http://www.livegamers.fi/misc/news.php?shownum=7569
"Kuinkahan monta levyä tämä peli vaatii Xbox 360:ltä?"
Ehkä PS3 ennemmin. - 112
1 tai 2 levyä korkeintaan
- ei hyvä!
Pleikkarilla ihan *****.
1.ns."suojautuminen" muuten hyvä mutta menee yleensä kulmassa väärälle seinälle (automaattisesti)
2. tähtäys.. ottaa kaikki muut (poliisit, siviilit) ennemmin kuin toisen pelaajan joka ampuu kohti.
3. Syntyminen. Onko mitää järkeä että syntyy useimmiten samassa kohdassa (tietyissä paikoissa jos kuolee) kaveri venailee vieressä auton kanssa ja ajaa päältä, tai rynkky valmiudessa ja ennenku ehdit tehdä mitää niin tappaa.
Nämä kokemukset muutaman tunnin online pelistä olen saanu. Yksin peli vielä menee mutta tuo online on toteutettu ihan päin persettä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 666441
- 715868
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1365185- 624055
- 143925
- 383329
- 733138
- 683001
- 852778
- 492047