Minä ja Tanja

white

Tutustuin kerran erääseen viehkeään neitoon nimeltä Tanja. Hän oli kotoisin Helsingistä. Tanja oli n. 175Cm pitkä muodokas nainen. Hänellä oli pitkät tummat hiukset ja hän piti yllään farkkuja ja valkoista toppia. Olen kerran nähnyt hänet alasti uimassa lähellä olevassa järvessä. Näky oli niin mahtava että halusin syöksyä hänen luokseen ja naida häntä kuin mikäkin eläin. Mutta ei, en tehnyt niin koska pelkäsin sitä että hän ei pidätkään minusta.

         Päätin yhtenä päivänä kumminkin kokeilla onneani, menin rannalla olevaan saunaan ja aloin lämmitellä sitä siinä toivossa, että Tanja tulisi sinne. Kesti noin tunnin että sauna olisi lämmin ja siinä samassa Tanja ilmestyi paikalle. ”Hei” sanoi hän. Hänellä oli päällään Toppi ja minihame. ”Oletko sinä lämmittänyt saunan?” kysyi Tanja. ”Olen” vastasin Hänelle lyhyesti. Tanja alkoi riisua vaatteitaan edessäni ja aukaisi saunan oven. ”Tuletko mun kanssa saunomaan?” Hän kysyi. ”Mielelläni” vastasin herrasmiehenä ja aloin riisua vaatteitani.

         Saunassa oli hämärää, mutta pystyin hahmottamaan Tanjan ylälauteilta. ”Tule vaan rohkeasti” Tanja kehotti minua ja siinä samassa minä olin Tanjan vieressä. Otimme vähän aikaan löylyä kaikessa rauhassa kunnes päätin kertoa hänelle että olin nähnyt kerran hänet uimassa. ”No, piditkö edes näkymästä?” kysyi hän ja siirtyi hiukan lähemmäs. ”Kyllä pidin.” vastasin hänelle. Tanja tuli lähemmäksi suuteli kiihkeästi minua. Vastasin suudelmaan ja koskin samalla Tanjan oikeaa rintaa. Tanja kosketti rintakehääni ja liutti kättänsä alemmas. Hän otti penikseni käteensä ja alkoi hyväillä sitä. Tanja suuteli minua siirtyen kokoajan alemmas samalla kun hän hyväili sitä kädellä, veti nahan taakse ja otti sen juuria myöten suuhunsa. Tanja otti sen välillä pois suustaan ja hymyili nätisti, samalla hyväillen kädellänsä peniksen vartta. Hän laittoi sen suuhunsa ja alkoi imeä sitä vimmatusti. Minusta alkoi tuntua pikkuhiljaa että pyörryn kohta, mutta Tanja alkoi vain imemään vielä kovemmin ja kovemmin. Sitten minä annoin sen tulla, tulin suoraan Tanjan kauniille rinnoille. Tanja tuntui pitävän tästä ja imi viimeiset pisarat suuhunsa.

         Tanja siirtyi alas lauteilta ja alkoi pesemään itseään. ”Haluatko pestä selkäni?” Tanja kysyi. Siirryin alas lauteilta ja aloin valelemaan Tanjan kaunista kehoa vedellä. Pesin spermat pois Tanjan rinnoilta ja annoin hänelle kunnon kielarin. Tanja työnsi minut hellästi kauemmas ja siirtyi lauteille makaamaan. ”Tule tänne” Tanja pyysi ja hyväili itseään samalla. ”Haluan että tulet nuolet minua ja sen jälkeen tulet sisälleni.” Hän jatkoi ja hieroi klitoristaan. Menin hänen luokseen ja Tanja levitti haaransa minulle että minun olisi helpompi toteuttaa hänen toiveensa. Aloin hyväillä Tanjaa kädellä pitkin ja hitain vedoin, työnsin välillä sormeni sisään jolloin Tanjalta pääsi pieni voihkaisu. Tunsin kuinka Tanjan paikat alkoivat kostua. Pyörittelin sormiani hänen sisällä ja aloin nuolla hänen klitorista. Tanjan alkoi liikkua kieleni tahtiin ja pian hän alkoi voihkimaan. ”Työnnä se sisään” Tanja pyysi voihkien. Kiusasin hieman hieromalla peniksen kärkeä Tanjan pillua vasten kunnes työnsin sen voimakkaasti sisään. Tanjalta pääsi voihkaisu ja hänen selkänsä meni hiukan kaarrelle. Aloin työnnellä hitaasti edes takaisin niin että otin sen välillä pois kokonaan ja työnsin sen takaisin sisään. Tanja voihki allani kun lisäsin vauhtia yhä nopeammaksi. ”Nopeammin!” Tanja pyysi voihkien. Nopeutin vauhtiani entistä nopeammaksi. ”Aah! nopeammin! Nopeammin!” Tanja huusi ”Mulla tulee kohta!” hän jatkoi. Tanjan selkä meni kokonaan kaarrelle orgasmin valloissa. ”Aaahh! Tanja huusi saadessaan orgasmin. Minunkin orgasmi alkoi lähennellä ja päätin tulla Tanjan kasvoille. Siirryin hänen kasvojen eteen ja annoin itseni tulla. Tanjan kasvot peittyivät spermaani ja Tanja nuoli spermat pois mitkä hän kielellään yletti. Pesin häneltä loput pois hänen kauniilta kasvoilta, Tanja nousi ylös ja puki vaatteet päälleen. ”Kiitos, ehkä meidän pitää käydä useamminkin saunassa kahdestaan.” Tanja sanoi hymyillen ja lähti kohti mökkiänsä. Minäkin puin vaatteet ylleni ja menin nukkumaan, huomenna loppuisi loma ja minun pitäisi palata takaisin koulun penkille.

         

3

15373

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • karpela

      reijällä

      • lll

        Harmittaako Totti-poika? Pelasit sitten aikanas kortit väärin ja Tanjaa panee ihan muut.


      • Sauli
        lll kirjoitti:

        Harmittaako Totti-poika? Pelasit sitten aikanas kortit väärin ja Tanjaa panee ihan muut.

        Jättäkää Tanja rauhaan ¤$*§!!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      104
      3627
    2. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      116
      2277
    3. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      19
      2252
    4. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      6
      2173
    5. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      8
      1894
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      36
      1566
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      58
      1026
    8. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      36
      950
    9. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      71
      909
    10. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      47
      860
    Aihe