Kirpputoreista vielä uskallan

Tuo edellinen kirpputoriketju meni jankkaamiseksi ja miinusten peukuttamiseksi.
Peräänkuulutan avointa kirppiskeskustelua, sillä kirppikset on ihania. Ei haittaa vaikka joku "mainostaisikin". Kevät tulee ja tekee mieli uutta eli itselle uutta.
8203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mitä tuosta aiheesta vielä pitää lässyttää.
Mene kiertelemään niitä ihan keskenäsi ilman kommentointia.
Vit...tuttaa tuollaiset samasta aiheesta jankkaajat.

Äänestä
  • tosiaan, tuo edellinen kirpputoriketju meni jankkaamiseksi ja miinusten peukuttamiseksi.
    Kevät tulee ja tekee mieli uutta eli itselle uutta

    Äänestä

Onko tietoa kirpparien varaustilanteista?
Femmaiksellä on tilaa, puolet pöydistä vapaana, ainakin viime la.
Asiakkaitakaan ei ollut kuin kourallinen.

Äänestä
  • Vilkkaampaa kun ihas alku vuoesta. Pöyän saa heti luulisin. Siis femmalla mutta onhan muitkin kirpiksiä. Toivon enemmän sisustus tavaraa.

    Äänestä

Mitä niitä varaustilanteita täältä S24 kyselet?

Soita kirpputoreille suoraan

Ihme avuttomuutta.

Äänestä
  • Saa kysyä ei oo pakko lukee eikä vastata. Luetko kaikki s24 viestit ja yrität suutttua niistä?

    Äänestä

Soittakaa 020202 sieltä kyllä tyttö yhdistää ihan mille kirpputorille vaan.
Ei kai nyt täällä tiedetä varaus tilanteita.

Halooooooooooooooooo....!

Äänestä
  • IIIIIhanaaaa! Siis että osaa numerotkin aakkosten lisäksi.
    En tiedä miten tämä kirppareihin tai mihinkään liittyy. Mutta:

    Hauskaa. Jatka!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avoimin mielin kirjoitti:

Tuo edellinen kirpputoriketju meni jankkaamiseksi ja miinusten peukuttamiseksi.
Peräänkuulutan avointa kirppiskeskustelua, sillä kirppikset on ihania. Ei haittaa vaikka joku "mainostaisikin". Kevät tulee ja tekee mieli uutta eli itselle uutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu