Huoltomiehen iltapäivä

perarepa

Eräänä rauhallisena työpäivänä ruokatunnin jälkeen lähdin tekemään normaalia viikkokierrosta ja tarkistamaan erään taloyhtiön yleisiä tiloja. Tiesin että taloyhtiössä asuu myös erittäin hyväkroppainen noin 24v nainen. Kieltämättä olin joskus unelmoinnut että tuota kun pääsisi tuuppasemaan.

No siinä tiloja tarkastellessani menin taloyhtiön "kerhotilaan" jossa en koskaan ollut ketään tavannut. No kuinkas ollakkaan tämä naisihminen oli sillä sohvalla ilman rihmankiertamää hyväilemässä itseään. Näin nyt tämän koko kauneuden. Täydelliset isot D-kupin rinnat ja posliiniksi ajellun pillun. Herrasmiehenä tietenkin pyytelin anteeksi ja olin jo lähdössä pois kun nainen noisi sohvalta ylös ja käveli luokseni ja kuiskasi korvaani "voisin tarvita hieman huoltoa" ja samalla hän alkoi hieromaan jo hieman kovettunutta kyrpääni housujen päältä. No tässäkohtaa oli pakko ammattimaisesti todeta "no jos huoltoa kerran tarvii niin olen aivan oikeassa paikassa vissiinkin". Tässä kohtaa nainen olis jo polvistunu ja avaamassa vyötäni. Tässä kohtaa kaluni vaan koveni entisestään. Ja housuni pois saatuaan hän alkoi intohimoisesti imemään ja runkkaamaan kyrpääni.

Hetken imettyään ja runkattuaan kaadoin naisen sohvalle ja levitin hänen jalkansa. Ja siinä se oli aivan nenäni edessä. Hänen ihana posliini pillu aivan kiimasta märkänä. Tässäkohtaa oli pakko hieman kielellä maistaa hänen ihanaa pilluaan. Ja ai että hän nautti siitä. Tovin häntä nuoltuani huomasin että hän on saavuttamassa huippuaan. Jatkoin nuolemista ja samalla upotin kaksi sormeani hänen märkään pilluunsa. Ja kauaa ei mennykkään kun hän sai aivan valtavan orgasmin.

Tämä ei tietenkään meille kummallekkaan riittäny vaan hän kääntyi polvilleen haluten takaapäin joten työnsin kivikovan kyrpäni hänen litimärkään pilluunsa. Hän oli hyvin tiukka kun upotin ison kyrpäni hänen sisään. Onneksi hän oli hyvin märkä niin kumpaakaan ei tehny kipeetä. Hyvän tovin siinä työskennellessäni tunsin kuinka hänen pillunsa alkoi taas sykkimään ja lantio liikkumaan siihen tahtiin että hän olis taas tulossa huippuunsa. Hieman nopeutin vielä tahtia ja näin hän sai vielä edellistä mahtavamman orgasmin. Samalla tunsin että itselläni alkoi paine kasvamaan siihen malliin että laukeisin kohta. Otin kyrpäni ulos hänen pillusta ja käänsin hänet ympäri. Hän otti kyrpäni käteen ja alkoi imemään kyrpääni. Eikä kauaakaan kun hän sai suuren lastini suuhun nieltäväksi ja hänhän nieli ja nuoli vielä terskan pään puhtaaksi.

Pari kertaa olen käynnyt hänen luonaan "keikalla". Ja joka kerta meno on ollu yhtä ihanaa.

4

9794

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • örinäääää

      Tämän on pakko olla totta, koska se on netissä :o

    • hrm

      joo just!! ja eiku roomaanin kirjottajax.... :)

    • Putki r......i

      Tuli huoltomies korjaa sauna ja allas osastoa kun putkes reistavilat Lähittävät nuoren miehen mutta osasi työnsä vaikka katseli enemmän minua ( 55 naista) kun ei ollut kun pieni yöpaita päällä.Kävi suikussa työpäivän päätteeksi, kun vein pyyhkeen sillä rupes seisoo ISO kulli pystystä. Eikä ujostellut kun otin kyrvän käteen ja runkkasin. Sänkyssä teki mitä halusin, nuoli vittuani ja pani perseeseen kun halutti. Kunnon huoltomies.

    • Helvetti!

      No voihan Helvetti oon nyt KADE!

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      194
      2615
    2. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      41
      2510
    3. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      61
      2188
    4. Mikä on sinun ja kaivattusi ikä

      💕💕💕💕
      Ikävä
      114
      2185
    5. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      71
      2065
    6. Sanna Antikainen (ps) : Vornasen pyssy suututti demarit

      https://www.suomenuutiset.fi/sanna-antikaisen-kolumni-vornasen-pyssy-suututti-demarit-mutta-kuka-puhuu-totta/ Vornasen
      Maailman menoa
      40
      2060
    7. Hallinto-oikeus totesi Sysmän kunnanjohtajan potkut laittomiksi (YLE Lahti 24.11.2025)

      Että näin sitten: Hallinto-oikeus totesi Sysmän kunnanjohtajan potkut laittomiksi – valtuuston päätös nurin ja 50 000 la
      Sysmä
      68
      1474
    8. Onko sulla jotain

      Suunnitelmia?
      Ikävä
      138
      1329
    9. Poistettuun aloitukseen

      Ei se mulle ollut varmastikaan. En usko vaik sille tuntuukin että oisit voinut olla eräs. Mut niin mäkin pelkään. Ei
      Suhteet
      24
      1157
    10. Vaikeneminen

      Tylsää kun nainen meni kuoreen 🫤
      Ikävä
      62
      1066
    Aihe