Suomalaiset Youtube pelikanavat

fdhieoikugjdfgfd

http://www.youtube.com/user/aresfin

Olen kyllästynyt Youtuben Suomalaiseen let's play valikoimaan, koska kaikki kanavat tekevät samanlaisia videoita samoista peleistä. Päätin alkaa muuttamaan asioita ja aloin itsekkin tekemään videoita. Jos tunnet samoin niin suosittelen, että vierailet Youtube-kanavallani. En pakota ketään katsomaan videoitani, mutta arvostan suuresti jos saisin rakentavaa palautetta. Jos nykyiset läpipeluuni kiinnostavat yhtään, niin tilatkaa kanava, laittakaa peukkua ylös ja kommentoikaa. Takaan että kanavalleni tulee materiaalia, jota että muilta kanavilta näe. Tämän viestin tarkoitus ei ollut haukkua muiden kanavia ja videoita. Pahoittelen jos tälläinen mainostus aiheuttaa vihaa, ärtyneisyyttä tai muita negatiivisia tunteita. Jos jaksoit edes lukea tämän tai vierailla kanavallani, niin kiitän suuresti!

http://www.youtube.com/user/aresfin

20

1165

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Erkkimerkki321123

      Niin se on. Kaikillla jotain tylsää " yhyyh lets play pashaa". Kaikki pelaa jotain minecraftii tai sitten sitä ihme kauhupeliä jonka nimeä en nyt muista -.- ... Tylsää pashaa. Hommaa menee heti tylsäksi "jahas taas lets play huttua"

    • jormaporma

      www.youtube.com/user/pelaaja616

    • gfgfdgfdgdgfdgf

      samaa mieltä

    • deedu1

      alkaa kyllästyttää pikkuhiljaa noi amnesiat ja minecrafit onneksi teet muita videoita

    • L00kkino
      • Mouris

        Käykää kattoo fortnite suomi #1 highligt dt killer


    • -Manne
    • Gaming4Life

      www.youtube.com/user/strikezprods

      Peli videoita erilaisista peleistä ei niinkään lets playta tällä hetkellä kuva materiaali ei niinkään erikoista mutta jutut ja läpät on aina korkealla :D

    • Merito
    • Lustop
    • ZLT

      Jos ketään kiinnostaa cod zombie videot nii tilatkaa :DD

    • Tosgivoipelbätki
    • migi_99
    • BOUNCINGFIR
    • Fla
    • PandaPlayer

      Täältä löytyy mun suomenkielinen läpipeluukanava, nyt noustu 300 tilaajaan tän vuoden puolella ja meno sen kuin kasvaa. Linkkiä löytyy www.youtube.com/c/PandaPlayer

      Hyvää palautetta oon saanut ja myös aktiivisia katsojia :)

    • Tattiradio

      https://www.youtube.com/watch?v=-Y-GtLoPHS4
      Linkistä pääsee suoraan meidän videoon.

      Kanavan nimi on Tattiradio. Ollaan siis kaksi videopeleistä nauttivaa kaverusta, jotka kuvaa sekalaisia pelivideoita, laukoo läppää, editoi videot hassun hauskasti jne. You know the usual shit. Tarkoituksena olis vielä kasvattaa ryhmää, jotta saataisiin vielä rankempaa matskua kuvattua! Mut länkytykset sikseen, käykäähän kattomassa itse mistä on kyse.

    • Yleensäkään ei kiinnosta katsoa YouTubesta pelikanavaa jos siellä ei ole valmiiksi jotakin sellaista jota olen pelannut, tai jota haluaisin pelata.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      2045
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      102
      1893
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      144
      1798
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1421
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      35
      1399
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      317
      1265
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      60
      1229
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1112
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      276
      1066
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      446
      963
    Aihe