Huurre

Volkkarin ainainen vika on se, että lämmityslaite ei toimi ja tämän seurauksena ikkunat ovat aina huurteessa.

Miten olette selvinneet tämän ongelman kanssa?
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minun Plussassa ei ole koskaan ikkunat huurteessa sillä onhan siinä hyvä ilmanvaihto ja PTC vastukset.
Voisit niitä kierrätyskeskuksen ronttosia vähän putsata lumesta ettei lattiat olisi märkinä.

Äänestä

Säämiskä oikeassa kädessä.

Äänestä

Vaihdoin volkkarin eilen pois, näin siitä selvittiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vihaan volkkaria D: kirjoitti:

Volkkarin ainainen vika on se, että lämmityslaite ei toimi ja tämän seurauksena ikkunat ovat aina huurteessa.

Miten olette selvinneet tämän ongelman kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu