mistä saa halpoja peltoautoja kuin nettiautosta

paska

Takavetoisia etsitään HALVALLA!!!!!!!!

11

4677

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ¨joopajoo

      ei takavetosii oo halval myynnis

    • mitähähähäähä

      takaveto onko se joku ruotsalainen piirileikki?

      • Galikka

        Ei kun se on sellanen leikki missä juostaan pahoja karkkisetiä karkuun


    • Kysy kamulta

      Parhaiten auton saa halvalla kun on suhteita. Nettiautossa autot ovat kaikki ylihintaisia kun vertaa mitä voi saada suhteilla. Kavereilta alkaa kyselemään tietääkö mistä saisi autoja.
      Olin pitkään katsellut itselleni jäärata autoa mutta kaikki olivat kalliita tai kaukana mutta sitten kyselin kavereilta tunteeko ketään kellä olisi auto kaupan niin löysin 2 sopivaa ehdokasta. Seuraavana iltana hain kaverin kanssa jäärata auton 100€ merkki oli Lada ja mikä parasta se oli jääradan lähelläkin.

    • janamiez

      kuka tieätäisi satasella halpoja peltoautoja

      • Anonyymi

        Tori.fi


    • asdasd1
    • Anonyymi

      Mersu 120 heppaan ruoste romu toimii hyvät vanteet ei oo taittunu kumit vuotaa korissa ruostetta ei muualla 1000-500 välillä voi myös ehrottaa vaihtoa 2 etuvetoseen volkkariin volvoon tai skodaan

    • Anonyymi

      Kavereilta ja tutuilta/tuttujen tutuilta / kaverien kavereilta, voi saada halvalla jotain, mutta jos kattelet aktiivisesti nettiautoo nii kyl sieltä joku ruoska voi irrota, ei pidä vaan jäädä odottelemaan, pitäs heti laitella viestiä tai soittaa.

    • Anonyymi

      oman kokemuksen mukaan niitä saa kavereiden sediltä ja enoilta puoli-ilmaseks

    • Anonyymi

      Peltoautossa tulee olla liikennevakuutus

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      349
      2081
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      47
      1649
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      154
      1331
    4. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      84
      1181
    5. 143
      1178
    6. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      502
      1161
    7. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      85
      1082
    8. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1057
    9. Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen

      Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten
      Suomalaiset julkkikset
      9
      1018
    10. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      48
      972
    Aihe