Mites toi Shareaza toimii nykyään? Tarkotan et löytääkö sillä hyvin tavaraa, esim leffoja,musaa,ohjelmia ja kuinka nopeesti downloadit sujuu.
Pitäs varmaa alkaa heittää romukoppaan toi Kazaa Lite ja ottaa Shareaza,dc tai Bittorrent. Emule vois kans olla 1 vaihtoehto.
Pitäs varmaa alkaa heittää romukoppaan toi Kazaa Lite ja ottaa Shareaza,dc tai Bittorrent. Emule vois kans olla 1 vaihtoehto.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ainakin suosituimpia leffoja löytyy hyvin Shareazalla. Latausnopeus vaihtelee, itellä menee kyllä yleensä useita päiviä leffan (~700mb) lataamiseen (512/512 adsl). Kannattaa ite kokeilla mikä ohjelma on paras, Shareaza on kyllä ehdottomasti kokeilemisen arvoinen.
Kerran aikasemmin Shareazaa, mut sillon se ei kyl toiminu yhtään niinku ois toivonu.
Nyt imutin se uudestaan. Otin heti 700mg leffan imutukseen. Aikaa meni noin 4½h, ehkä vähän enemmän. Nopeus oli alkua lukuunottamatta 40 - 50kb/s. Ihan hyvältä näyttää ainaki toistaseks.
515/512 yhteys myös täällä.