Suositelkaa Amsterdamista edullista huoneistoa, jossa olisi keittiö (ei jaettu). Tarve on vain lomaviikon ajaksi, ei pitempään, mutta olen kyllästynyt paikkoihin, joissa saa etsiä ruokapaikkoja kissojen ja koirien kanssa silloin kun itse haluaa syödä (= yleensä iltapäivällä, joka ei ole lounas- eikä illaööisaika). Voisi itse laittaa ruokansa.
Huoneistoja näyttää olevan kaupungissa kovasti, mutta niissä on usein isännän kanssa yhteinen keittiö, haluaisin vain omaan käyttöön. Vähän kuin huoneistohotellissa jossain välimeren maassa.
Huoneisto jossa keittiö
Lukats
0
147
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575