Kyseisellä ohjelmalla kasvatin ulkoisen kovalevyn fat32 osion kokoa ottamalla ntfs:stä tilaa pois. Osion pitäisi kasvaa 1100gb -) 1300gb
.
Kaikki alkoi hyvin, mutta nyt ohjelma on ollut ""entire progress 35%", "resizing/move partion 35%" and "moving data 0%" kohdassa 20 tuntia!
Kovalevy (sisäinen ja ulkoinen) raksuttaa ja valot vilkkaa, joten tuntuisi että ohjelma on toiminnassa, mutta voiko se näin kauaa kestää????
ei uskaltaisi katkaistakkaan, kun muutama tiedosto on, josta ei ole varmuuskopiota. Tiedän, olisi pitänyt ottaa, mutta kun tähän asti n.5x on ohjelma toiminut täydellisesti. Mitähän tekis?
Osiointi EaseUSpartition jumissa(ko)?
apuwaa kvääk
2
132
Vastaukset
20 tuntia on kyllä pitkä aika mutta toisaalta levyn koko on yli 1 tb luokkaa. Itse antaisin olla vielä yön yli ja jos silloinkaan se ei ole valmis niin sammuttaisin koneen. ( Huom käyttis voi mennä sekaisin).
- tuuriatuuriajeje
Jumissahan se oli. Onneksi data recovery-ohjelmalla pystyin palauttamaan kaikki kansiot. Huh hei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083