Duna?

Hei!

Kertokaa millainen on duna? Hävettää kun en tiedä...
5209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mää luin jostain ilmotuksesta et duna on kuulemma häkki/terraario.

Äänestä
  • duna on muovinen terraario!

    Äänestä

  • mie kirjoitti:

    duna on muovinen terraario!

    duna ei ole kaneja eikä marsuja varten
    ne ovat enemmän pienemmille.. hiirille,gerbiileille ja hamstereille
    jotka tulevat ulos tavallisesta häkistä.olen kylä nähnyt kaneja ja marsuja Dunassa ja se ei ole
    oikein.

    Äänestä

  • olisko kellään myynnissä HALVALLA sellasta tampereen seudulla?? s-ossa:[email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


soopeli kirjoitti:

Hei!

Kertokaa millainen on duna? Hävettää kun en tiedä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu