Maspalomas,Turbo Club

Hiihtolomalainen

Kertokaa kokemuksista kyseisestä huoneistohotellista,millainen ruoka ,palvelu,siisteys ym.seikat.

8

2004

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ingles666

      Olimme viime vuonna ko hotellissa. Pahin allinclusive ruoka mitä on missään ennen saanut. Aivan kuin tehdasruokala ja samaa ruokaa koko viikko. Toistamiseen en valitettavasti siihen mene. Muovimukista sai olutta ja aika kehnoa pöytäviiniä . Paukkuja oli tosi vähän valikoimassa. Makaronia, kananugetteja, tonnikalaa, jauhelihaa eli kokonaisuudessaan aika kehno paikka. Piti käydä kyllä useasti muualla syömässä. Hoetlllin sijainti rauhallinen ja supermarket vieressä.
      Vieressä aivan mahtava hotelli Club Vista Serena eli poikkeahan katsomaan hienoa villaa

    • AirFG

      AirFinlandHolidaysin käyttämä hotelli. Matkatoimisto tekikin konkat.

    • Hiihtolomalainen

      Kiitos vastauksista,toivotaan että on ruuan taso parantunut tänä vuonna:),hotelli kuuluu Lomamatkojen tämän vuoden valikoimaan.

    • Hiihtolomalainen

      Vastaan myös itse omaan kysymykseeni :)Mielestäni ruoka Turbo Clubissa oli todella hyvä,vaihtelua ja valinnan varaa paljon mm.lihaa,kalaa,kanaa,paellaa,mustekalarenkaita ym, ym,hyvät salaatit,hedelmiä,jätskiä ja muita jälkkäreitä.Ruuat olivat herkullisia !Olut,viinit,limut myös hyviä.
      Huoneet ovat tilavat ja erittäin siistit,henkilökunta hyvin ystävällistä.Sijainti ihan OK, bussipysäkille n.10 min.kävelymatka.
      Menisimme ehdottomasti myös uudestaan kyseiseen hotelliin.

      • Talvilomalainen

        Tulipa noita eineksiä tungettua kurkusta alas ,vaikka maistuivat kaikki lähes samalta. Menettelee lasten ruokana ,aikansa.....


    • hehhehhhhh

      Näitä ruokamakujakin kun on monenlaisia, niinkuin ihmisiä.....
      Oma suu sanoo kyllä oman totuuden.

    • Anonyymi

      Vietimme syysloman turbo club hotellissa 2025. 2 allas aluetta joissa molemmissa aina vapaita aurinkotuoleja. Todella ystävällinen henkilökunta. Aamupala sama mutta monipuolinen joka aamu. Muut ruuat vaihtuivat aina. Ruoka oli hyvää ja paljon vaihtoehtoja. Iltaohjelmaa 3x viikossa. Huoneet vanhanaikaisia mutta siistejä. Ei ötököitä. Suosittelen

      • Anonyymi

        Ihana paikka. Paljon silmän ruokaa miehistä pitävillle miehille. Suosittelen.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      166
      1815
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      154
      1340
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      221
      975
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      897
    5. 55
      806
    6. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      63
      757
    7. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      46
      755
    8. 89
      721
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      667
    10. Martinan alamäki jatkuu

      Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”
      Kotimaiset julkkisjuorut
      149
      623
    Aihe