Juuri remontoidussa 390 m2 toimistotilassa on vapaana vielä kolme työhuonetta (kaksi vuokrattu) esim. luovanalan toimijoille.
Tarjolla seuraavaa:
- Huoneen pinta-ala n. 14 m2
- Jokaisessa huoneessa kaksi isoa ikkunaa
- Vuokralaisilla yhteiskäytössä n. 30 m2 neukkari
- Iso lounge sohvilla
- Iso keittö ja ruokatila
- Netti
- Alakerrassa taloyhtiön suihkutilat
- Mahdollisuus vuokrata autotallipaikka 65€/kk alv
- Vuokra: 500€/kk alv
Vuokrattavien huoneiden lisäksi toimistossa toimii Digipeople niminen yritys ja heidän studio sekä toimisto. Vuokralaisilla on mahdollisuus vuokrata studiota edullisesti.
Lisätiedot:
Camilla Tuominen
[email protected]
0400-439 604
Vuokrataa hieno työhuone Lauttasaaresta
camilla1
1
248
Vastaukset
- villekalle3
Tarkistan nyt vaan, että onkohan tuossa hinnassa mahdollisesti joku pilkkuvirhe tms.??? Meinasitteko maksattaa koko vuokran jollain reppanalla, heh heh!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tyttäreni kuoli lihavuusleikkaukseen.
Miettikää kuiten 2 kertaa, ennenkuin menette lihavuusleikkaukseen.3127272Viiimeinen viesti
Sinulle neiti ristiriita vai mikä nimesi sitten ikinä onkaan. Mulle alkaa riittää tää sekoilu. Oot leikkiny mun tunteill662136- 1751817
epäonnen perjantain rikos yritys
onpa epäselvä kuva, tuolla laadullako keskustaa tarkkaillaan lego hahmotkin selvempiä151337- 1121277
Yllätyspaukku! Vappu Pimiä rikkoi vaikean rajapyykin yllättävässä bisneksessä: "Nyt hymyilyttää...!"
Wau, onnea, Vappu Pimiä, upea suoritus! PS. Pimiä tänään televisiossa, ohjelmatietojen mukaan hän on Puoli seiskassa vie81213Suomessa ei ole järkeä tarjota terveyspalveluita joka kolkassa
- Suomen väestötiheys 1.1.2022 oli 18,3 asukasta maaneliökilometriä kohden. - Uudenmaan maakunnassa asuu keskimäärin 181691200RÖTÖSHERRAT KIIKKIIN PUOLANGALLA.
Puolankalaisilla tehtävä ryhmäkanne itsensä yleintäneistä rötöstelijöista, sekä maksattaa kunnan maksama tyhmän koplan j541136Kirjoitin sinulle koska
tunnen sinua kohtaan niin paljon. Sydäntäni särkee, kun kätken ihastumisen, kaipauksen, sinua kohtaan tuntemani lämmön j411071Martina pääsee upeisiin häihin
Miltäs se tuntuu kateellisista. Anni Uusivirta on Martinan kavereita.2901009