Paljon te saatte?

Joo oon 11v poika saan 6€ jokA perjantai onko liian vähän ?
11260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ite oon 15 enkä oo ikinä saanu viikkorahaa! ja ihan hyvä niin, että pitää ite keksiä ja tehä jotain rahojen eteen!

Äänestä

Viikossa ~21e.

Äänestä

http://ewtmmff.blogspot.fi/ Kattelkaas tuolta toki miten tehä netissä rahaa :) ! Itellä toimii jo nyt hyvin ja ei ookku 2 kuukautta nii yhestä tosta palvelusta saat jo 50€ ! Ja sitte nuista muista myös saat rahaa paypal tai pankkitilillesi :) !

Äänestä

Ei ole liian vähän vaan sopivan verran ei lapsille kuulu antaa montaa sataa euroa itse sain aina 2 € eikä sillä kovin paljon mitään saanut

Äänestä

ite saan 2 eutoo viikossa ja haalin ylensä rahaa kasaan ja säästän sillä joudun itse kustantamaan omat kuluni... :( esim vaatteita joudun ite ostaa

Äänestä

Itse en saa koskaan latin latia. Tosin eivätpä vanhemmat anna rahaa käyttääkkään. Ei tuloja, ei menoja, tasapainotettu. 14v poika siis olen.

Äänestä
  • saan pillua joka päivä ei sitä rahaa tarvi

    Äänestä

  • saan pillua naapuri karvaswlta mummolta en rahaa kalevi 6 v

    Äänestä

en saa mitään koska porukat PA, kiitos vittu katainen kyllä taas vituttaa

Äänestä

Itse sain aikoinaan 20€/kk. Sitä ennen 10mk viikossa...

Äänestä

Tuo kuullostaa oikein hyvältä viikkorahalta. Itse saan 3€

Äänestä

Kommentoi aloitusta


11vnuuska kirjoitti:

Joo oon 11v poika saan 6€ jokA perjantai onko liian vähän ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu