Tulisuudelma

Miten on Tulisuudelman lauantaitanssit, onko tilaa tanssia? Känniläisiä?

Kannattaako lauantaina jäädä sinne tanssiin, vai poikkeeko mielummin jollekin lavalle.
3321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ikinä en ole tyhjää arpaa vetänyt.

Tule katsomaan.

Äänestä

Jos haluaa nähdä parikymppisten baarikännäystä, on tulisuudelma hyvä paikka viikonloppuisin.
Tanssiminen onnistuu tiistaisin, kun paikalla on tunnettu bändi. Tosin miehiä on paljon enemmän, joten naiset saavat hakuja varmasti.

Äänestä
  • Näin arvailinkin, tunnelma sama kuin laivoilla.

    On Avokki mukana, joten kannattaa poiketa esim. Ruusulinnaan joka on matkan varrella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


h-h-nn kirjoitti:

Miten on Tulisuudelman lauantaitanssit, onko tilaa tanssia? Känniläisiä?

Kannattaako lauantaina jäädä sinne tanssiin, vai poikkeeko mielummin jollekin lavalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu