PPM Manager

Borgenaattori

Eli kyseessähän on tämän hetken paras onlinemanagerointi. Voit tällä hetkellä pelata jalkapalloa ja/tai kiekkoa. Suomenkielinen versio löytyy ja peli on yllättävän helppo omaksua. Alkuunsa toki päivä pari menee opetellessa valikot yms joukkueenhallinta, sekä joukkueen luominen. Noin viikon ajan saa hiukan enempi pelin kanssa pyöriä, mutta jo alkaa helpottamaan. Taktiikoita ja kokoonpanoja voit luoda valmiiksi jolloin seuraavaan peliin valmistautuminen vie noin pari minuuttia, kerta viikkoon käyt katsomassa pelaajien harjoitteetn ja se on siinä. Toki jos haluaa voi kaikenlaista hienosäätöä vaikka joka päivä touhuta.
Sinulla on tulevaisuudessa taitojesi ja suosiosi noustessa mahdollisuus päästä maajoukkuevalmentajaksi niin nuoriin kuin aikuisiinkin.

Erittäin palkitseva peli kun alusta pääsee ohitse. Ohessa linkki jonka kautta voit käydä katsastamassa. Tokihan tämän kautta mainostan joukkuettani, mutta niin voit tehdä tämän jälkeen itsekkin :)

http://www.powerplaymanager.com/r878405
Joten ei muutakuin pelaamisiin ja alussa autan toki paljon, joten rohkeasti vain viestiä pelin sisällä jos innostuit.

0

117

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ei käy sääliksi sitä miestä

        Sitä saa mitä tilaa.
        Ikävä
        198
        1927
      2. Mitä mieltä olet?

        Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
        Ikävä
        139
        1001
      3. Muistakaa pojat tämä.

        Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
        Ikävä
        117
        997
      4. En ehkä onnistu siinä

        Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
        Ikävä
        58
        755
      5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

        Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
        Ikävä
        213
        738
      6. Oletko päättänyt

        Että luovutat minun suhteeni
        Ikävä
        62
        688
      7. Viesti jonka haluaisit lähettää...

        hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
        Ikävä
        25
        676
      8. Mies,oletko koskaan...

        Käyttänyt maksullista naista?
        Ikävä
        135
        666
      9. Pahoin pelkään nainen

        että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
        Ikävä
        57
        612
      10. Kirjoita kolme sanaa

        mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
        Suhteet
        38
        578
      Aihe