OIs kiva taas lähteä viikonloppuna viihteelle, mutta ei mitään käsitystä, minne kannattaisi mennä. DTM:stä on ollu aika huonoja kokemuksia. Lähinnä pariskuntia... Ikävää että muutkin sinkkutytöt, on yhtä ujoja kuin itsekin on..
missä naisten hengailee?
token-username
3156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
http://dtm.fi/tapahtumat/2013022200146
Tässä 22.02.13 THE L WORLD ja siellä
dtm ja Puukko ylpeinä esittävät:
L-World: Lust&Love
Perjantaina 22.2. klo 21
Rakkautta. Himoa. Tykkäämistä. Kiintymystä. Janoa. Välittämistä. Romantiikka. Ikävää. Iloa. Intohimoa. Hekumaa. Suolaista ja makeaa.
Lavalla iMi. iMi on bändi ja kaverisi. iMi turvaa selustasi vessajonossa. iMi on musiikkia rakkaudesta, kunnioituksesta ja halusta. Showtime 24.
Vailla ystävää, rakastettua, rakastajaa, puolisoa, kumppania, kimppaa, kaveria, vaimoa tai jotain muuta, mitä? Lipunmyynnistä saat tarran - värikoodit vihreä, keltainen ja punainen alkuun sinut auttakoon. Tule, etsi ja löydä!
dtm, Mannerheimintie 6 b, Helsinki. Liput 8€, sis. narikan. K18. Naistentapahtuma. Women only.
https://www.facebook.com/events/459719740743726
https://www.facebook.com/lworlddtm
www.facebook.com/iMi4shou
www.dtm.fi
kiitos infosta =) lähinnä pohdin tän päivän tilannetta tosin.
Mitäs ikäluokkaa on hän?
Mä en o käyny missään aikoihin ja ehkä hiukan varttuneempaa seuraa
hajeskelen. Moon mökittyny.