!!!!REPORTatkaa KAKKAVEIJO RUNESCAPESSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SE VEI MULTA 1118K!!!!!!!!!!!!!!!!!!SE ON IHAN HIRVEE HINTTI!!SE ON IHAN HOMO!1111!!!SE ON IHA HIRVEE SCAMMERI!!!!!!!SE YRITTI HAKKEROI MUN KONEEN RUNESTA MITEN SAAN SEN VIIRUKSEN POIS?????
Kakkaveijo varasti mun runescape kullat
scammerNOOB
15251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
opettele jonne trollaa =D
mä sanoin sille kakkaveijolle moi
Annoit ne kuitenkin sille!
Minkä viruksen, viruksilla on nimetkin?
Ei ne Runen tiedot koneellasi ole vaan siellä Runescapen palvelimella.
Ei kai niitä muuten pysty pöllimään ellei tiedä käyttäjätunnusta/salasanaa?
vitu retu
5/5
joo!!! onks se se tyyppi jonka nimi oli ennen joku ihmeen srmotiivi??????? se nimittäi varasti mu dragon 2h kaks kuukaut sitte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JOO!!!!!
no vittu multa se varasti multa mun kaikki potut niit oli yhteensa 400
Älkää trollatko, jos ette osaa.
PelleJönssön varasti mun adamant alkkarit! Reporttakaa kaikki PelleJönssön!
no nyt se sai bannit kun kaveri modi bannas sen!
kakkaveijo sai jo banii ku reportasin siitä 50 ukola että se scamaa rahaa ja ukoi
MIstä sä 50 ukkoa sait??? Taidat itse varastella niitä.
Hah hah, vai että vähän yli millin varasti? Mun 3kk runescape tauon aikana multa vietiin 46m money pouchista ja pankista vietiin 8m arvoista kamaa (suurin osa mun omaisuudesta oli siis rahana) ja mun bank pin oli poissa. Löysin mun acon lumbridgesta suon läheltä. Ei sentään salasanaa vaihtanut, oli itellään ilmeisesti parempi acco joten ei ollut tarvetta sitäkin pölliä. Mut ei sillä oo välii, en enää pelaa tota peliä kun se on pilattu kiitos eoc. Sitä 2007 runee pelaan nykyää ja oon saanut siinä kasaan jo 200k cowhideillä.
haistappa v*ttu jne. pentu.