hierontapaikat

hieronta..

Missä löytyis hyvä/edullinen hierontapaikka Bangkokin keskustasta? Paljon noin tunnin hieronnasta kuuluu maksaa?

14

786

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ;-)

      Kerroppa ensin, missä mielestäsi Bangkokin keskusta sijaitsee ?

    • http://www.edenbangk

      Edenin klupia on muutkin kehuneet

    • Kyllä löytyy!

      Bai Po, Sukhumwit Soi 11 on hyvä. Myös Soi 8:lla ja Soi 12:lla on ihan ok hierontapaikat. Khao San Roadilla on useita halpoja paikkoja.

      Isoissa hotelleissa maksaa noin kolme kertaa enemmän kuin noissa pikkupaikoissa.

      Edenklubi on ilotalo. Älä nyt sinne mene, jos et siis nimenomaan halua tyttöpaikkaan.

    • kahta lajia hieronta

      Suosittelen Khao sand roudia tai sen lähistöllä olevia kujia. Itse pysyttelen kaukana Sukhumwit Soi:n hierontapaikoista. Muutama vuosi sitten menimme erääseen hierontapaikkaan joka toimi ostoskeskuksen yhteydessä, minä, mieheni ja kaksi teiniä. Paikkassa oli kymmenkunta tyttöä, hieronta tehtiin ovellisissa kopeissa. Meidän teinit ottivat sillä kertaa jalkahieronnan, minä ja mieheni tavallisen thaihieronnan. Maksoimme hieronnat etukäteen niin kuin tavallisesti tehdään. Hieronta minun kohdaltani meni ok mutta, mieheltäni kysyttiin haluaako hän lopuksi lisämaksusta happy ending.
      Sanoisinko aika röyhkeää toimintaa.

      Eli jos sinulla mielessä vain ja ainoastaan hieronta, katso että hierontapaikat ovat ohuella verholla eroteltu toisistaan, paikassa toimii niin mies kuin naishierojia, niin luultavasti kyseessä ns. kunniallinen paikka. Mikäli hierontapaikat ovat koppeja saattaa olla että niissä harjoitetaan hieronnan lisäksi muutakin toimintaa.

    • hei me hierotaan

      Kuullostaa siltä,että Thaimaassa ei juuri kannata mennä hierontaan ?

      Ainakaan ,jos haluaa matkasta hyvän muiston eli happy end.

    • kahta lajia hieronta

      Kyllä kannattaa mennä hierontaa. Olen itsekin niissä tapauksen jälkeen käynyt ja aina on ollut ok. Tulevalla maalikuun matkallakin on aikomus käydä hieronnassa monta kertaa. Olisi aika pöljää luulla että kaikki hieronta työtä tekevät suorittavat seksuaalisia palveluita.

    • riuttala76

      Ennen aina uneksin matkasta Bangkokiin, mutta olen tyytynyt bkäymään Bulldog hotellissa Amsterdamissa, sillä suomessa on nykyään Thai-hieromoita vaikka kuinka paljon. Kerrankin olin Helsingin kalliossa ja jollain alueela oli varmaan 10 thaihieromoa alle 200 metrin matkalla.

    • vanhapoika

      Millaista hierontaa löytyy noista hotellien yhteydessä toimivista, entä happy end?

    • melakuntoon

      Victory Monumentilta 200 metriä vasemmalle sitten oikealle 50 metriä. Ota taksi ja mene Sukhumvitille,

    • poijum

      Kalliosta

    • häpy endiiiing

      Happy ending on kyllä happy ending. Voihan siitä aina kieltäytyä, jos tuntuu, ettei kehtaa ulvottaa nahkafagottia.

    • 5555

      Suosittelen Honey body massage ketjua lämpimästi. 50 eurolla ikimuistoinen kokemus.

    • vähän huvittaa

      kaikesta näkee ettei kysyjällä ole hajuakaan minne on menossa....saattaa yllättyä monessa asiassa....?

    • Rentoutti

      Kävin illalla hieronnassa 200 300b. Se oli joku läävä Indran vastapäätä, jossa niitä on rivissä kymmenkunta sillä pätkällä. Ei ollu mikään siisti paikka, en mee uudestaan.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      267
      2431
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2401
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1578
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      44
      1412
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1367
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1339
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1240
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1029
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1009
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe