Viisi 25-vuotiasta jäbää ois lähdössä Alanyaan 19.5 ja olisi mukava tietää, jos samaan aikaan olisi lähdössä muitakin nuoria sinne? Kaivattaisiin naispuolista bileseuraa. Eli ottakaa ihmeessä yhteyttä naiset, jos olette lähdössä samaan aikaan Alanyaan ja haluatte hyvää,mukavaa ja komeeta bileseuraa. :)
Alanyaan 19.5. Onko muita lähdössä?
22
674
Vastaukset
- mikäluuletolevas
sori, mutta kakskytviisvuotias ei todellakaan ole mikään nuori...
HOHOHOO!!!!!!!!!!!- 5 jäbää
No nuoria aikuisia sitten. :)
- 2 mimmiä
Hei olisi tosi kiva jos saataisiin kerättyä iso porukka ja pidettyä kunnon bileitä siellä sillon. Ollaan menossa sinne 17.5.2013. ihan Alanyan keskustaan. Voitais vaihtaa yhteystietoja ja keskustella paremmin. Kaikki muutkin vain mukaan bilettää !!
- 5 jäbää
Mekin ollaan menossa Alanyan keskustassa olevaan hotelliin. Joo,kuulostaa hyvältä toi yhteystietojen vaihto. Toivottavasti lähtis muitakin messiin bilettämään,niin saatais hyvä bileporukka kasaan ja kunnon meininki aikaseks.
- Sürvas Külli
Jattakaa suomijunti juomaan itse keskenaan.
Mina ja mun veli Tyrgul olla paras teile.
Ihana suomimuijat, uuh! - ----
5 jäbää kirjoitti:
Mekin ollaan menossa Alanyan keskustassa olevaan hotelliin. Joo,kuulostaa hyvältä toi yhteystietojen vaihto. Toivottavasti lähtis muitakin messiin bilettämään,niin saatais hyvä bileporukka kasaan ja kunnon meininki aikaseks.
Mie kans haluan teijän mukaan bileilemään, mun sähkis on tiamo@luukku.com. Laittakaahan viestiä. Oiskin kiva saaha kasaan oikein iso bilepoppoo, kun yleensä suomalaisia ei niin paljo tuolla ja ruottalaiset aina isommilla porukoilla :)
- PartyGirls3
5 jäbää kirjoitti:
Mekin ollaan menossa Alanyan keskustassa olevaan hotelliin. Joo,kuulostaa hyvältä toi yhteystietojen vaihto. Toivottavasti lähtis muitakin messiin bilettämään,niin saatais hyvä bileporukka kasaan ja kunnon meininki aikaseks.
Moi jäbät! Mihin hotelliin ootte menossa? :)
- jannehoo79
iihhaana iihhana mamu, oisko hooki hokkanen tulos messii ? pygeeks se nousuiltaan lähtee ottaa styrkkää
- Partygirls3
Täällä ois 3 n. 20v naista lähdössä 19.5-26.5 väliseks ajaks Alanyaan Cleo South Princess hotelliin. :) Onko mahdollisesti jotkut muutkin täältä tulossa samaan hotelliin? Koko viikko todellakin biletystä aamusta iltaan, hyviä drinksuja, komeita miehiä ja tietty auringonottoa, siitä on hyvä loma tehty. ;) Me ainakin alotetaan bileet jo lentokentällä, muutkin vaan mukaan! Olispa jo toukokuun 19.päivä. Sitä odotellessa. ;)
- Möhmed Panis
Huva, huva, tulla, tulla, suomimuijat iiihana, uuh!
Ma odotta jo kûlli pustus, kûlli pustus.
Helpo suomimuija, uksi piste uksi piste, uuh! Huva, huva.
- alanyatytsy22
itse olen lähdössä jo maaliskuussa mutta siellä tulee taas varmaan oltua koko kesä, ja toki suomalaisia tyttökavereita ravaa siellä koko ajan, kyllä sieltä niitä suomalaisia nuoria löytyy :))
- partygirls3
Kuka, tai ketkä haluis esitellä meille Alanyaa siellä paikan päällä Odotetaan jo ihan innoissaan matkaa. Lasketaan jo päiviä. :) Uudet biksutkin on jo tilattu matkaa varten, et näytetään hyvältä rannalla. Selän rasvaajia kaivattais myös. Kuka haluu ilmottautuu? ;)
-PartyGirls3-- keijoJAsepi
Täällä ilmottautuu 2 selänrasvaajaa. :) Laittakaa viestiä sähköpostiin, niin voidaan jutella hieman privaatimmin. keijo.salmenperä@gmail.com, tai sepi.kolehmainen@gmail.com
t: keijo ja sepi - 18+11
keijoJAsepi kirjoitti:
Täällä ilmottautuu 2 selänrasvaajaa. :) Laittakaa viestiä sähköpostiin, niin voidaan jutella hieman privaatimmin. keijo.salmenperä@gmail.com, tai sepi.kolehmainen@gmail.com
t: keijo ja sepiNimet Keijo ja Seppo kuulostaa hiukan iäkkäämpien nimiltä, että taidatte olla partygirlsien äideille sopivampia rasvareita.
- joka kevät
Kyllä on Oulusta 19.05 Alanyaan.
- Oulusta tulee
kaikki pahimmat työläismaalaisluuskat pilaamaan suomaalaisten horojen jo ojanpohjaan painettua mainetta aina vaan lisää.
Oulu on, kuten Kauko Röyhkäkin laulaa, paskakaupunki.
- jonsku0602
17.5 tulossa.. lähetäänkö me kaikki suomalaiset keskenään viettää iltaa.. baariin muita taida sit mahtuakkaan... joo mut mukana ollaan.
- SJIPN
Kaikki suomalaiset vaan yhdessä heikin baariin syömään lihapullia ja muusia, juomaan lapinkultaa ja laulamaan karaokea. koko viikko samalla kaavalla. unelma loma tiedossa. :)
t: sami, jouni, ilkka, pasi ja niko
- karkkista
toukokuun eka lähdössä, asunto vuokrattu kahdeksi kuukaudeksi! jiihaaa, tulispa toukokuu äkkiä ;)
- jonsku0602
oon yksin tulossa white gold spa hotelliin viikoksi ja bileseura kyllä kelpaisi 17.5
- suzmuu
Kaks tyärtä lähtee bailaamaan kans kahdeksi kuukaudeksi =) kesäkuun ekka päivä tullaaan !
- ra1ra1
heips! meitä ois kans tulossa kaks tyttöö 24.5 ja viikko ollaan :) kerkeiskö silloin vielä bilettään porukalla? Hotelli itäisen rannan puolella.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4563003Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3082910- 682049
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3391570Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1901451- 1051213
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751192Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121097K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81055- 110964