DTM

takakonttimies

Olin viettämässä kavereitten kanssa perjantai-iltaa normaaliin tapaan. Pohjiksi kiskottiin lava kaljaa per nuppi. Sitten lähdettiin keskustaan. Bongasin taksin ikkunasta "DTM" lyhenteen. Autourheilun ystävänä halusin mennä DTM-ajoon. Kaverini eivät jostain syystä lämmenneet ajatukselle. Naureskelivat vain. Niinpä menin DTM:ään yksin.

Viimeinen muistikuva on DTM:n baaritiskiltä, jossa komeita miehiä parveili ympärilläni tusinan verran. Sitten meni filmi poikki.

Aamulla heräsin jonkun karvaisen äijän vierestä alastomana. Ja persettäni särki kamalasti ja siitä reiästä tuli valkovuotoa. Suussanikin oli paskan maku. Karvainen äijä vain myhäili tyytyväisenä vieressäni.

Menin vessaan kuselle. Penikseni oli kovettuneen paskakerroksen päällystämä. Vilkaisin itseäni peiliin ja naamassakin oli ruskeita viiruja.

Puin nopeasti päälle ja lähdin nopeasti ulos kauheassa morkkiksessa. Laahustin synkkänä, kunnes yhtäkkiä sain kaveriltani viestin: "Ei kerta homoks tee".

Viesti piristi synkän mieleni ja iloisesti kirmasin kotiin kuin mitään ei olisi tapahtunut. Persesärkykään ei enää tuntunut.

0

711

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mitä mietit juuri nyt?

        🤔
        Ikävä
        89
        1027
      2. Aurinkoni...

        On ikävä sua ❤️
        Ikävä
        55
        722
      3. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

        https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
        Savonlinna
        35
        604
      4. Ei näytä hyvältä

        Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
        Ähtäri
        39
        546
      5. On ikävä sua

        Muru.
        Ikävä
        31
        469
      6. Älä itke rakas.

        Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
        Ikävä
        48
        468
      7. Ilahtuisin jos laittaisit viestin

        Mutta et niin tee 😔 sillä sun mielestä on mun vuoro.
        Ikävä
        34
        447
      8. Jos vielä toivot...mies...

        Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
        Ikävä
        41
        429
      9. Olet hurmaava

        Olet paras mies, joka on tullut vastaan. Sinussa on jotakin, mitä muissa ei ole. En vaan tiedä, mikä on oikein sinun su
        Ikävä
        14
        421
      10. Dina on valittu virkaan Rovaniemelle

        Kemijärven kaupunginjohtaja on pyrkinyt pois Kemijärveltä ja näyttää että näin tulee käymään.
        Kemijärvi
        25
        418
      Aihe