Olin viettämässä kavereitten kanssa perjantai-iltaa normaaliin tapaan. Pohjiksi kiskottiin lava kaljaa per nuppi. Sitten lähdettiin keskustaan. Bongasin taksin ikkunasta "DTM" lyhenteen. Autourheilun ystävänä halusin mennä DTM-ajoon. Kaverini eivät jostain syystä lämmenneet ajatukselle. Naureskelivat vain. Niinpä menin DTM:ään yksin.
Viimeinen muistikuva on DTM:n baaritiskiltä, jossa komeita miehiä parveili ympärilläni tusinan verran. Sitten meni filmi poikki.
Aamulla heräsin jonkun karvaisen äijän vierestä alastomana. Ja persettäni särki kamalasti ja siitä reiästä tuli valkovuotoa. Suussanikin oli paskan maku. Karvainen äijä vain myhäili tyytyväisenä vieressäni.
Menin vessaan kuselle. Penikseni oli kovettuneen paskakerroksen päällystämä. Vilkaisin itseäni peiliin ja naamassakin oli ruskeita viiruja.
Puin nopeasti päälle ja lähdin nopeasti ulos kauheassa morkkiksessa. Laahustin synkkänä, kunnes yhtäkkiä sain kaveriltani viestin: "Ei kerta homoks tee".
Viesti piristi synkän mieleni ja iloisesti kirmasin kotiin kuin mitään ei olisi tapahtunut. Persesärkykään ei enää tuntunut.
DTM
takakonttimies
0
711
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93531
- 26512
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437