oon täs peltoautoa ostamas niin tarvittis vähä neuvoa että mikä auto kannattaa ostaa
mikä peltoauto kannattaa ostaa?
8
339
Vastaukset
- Ratsunireisinki
Eipä sillä merkillä tuala pellolla mitään väliä oo, kaikilla on yhtäkivaa. Jos joku halapa auto on tiedossa niin ei muutakun ostoksille :)
- micraman
micra kadetti golffi
- Neuvoa/Kyselyä
Opel Vectra 2.0, Honda Accord, Saab 900. Ja kamulla pitäs saaja etuveto auto pellolle.
- hwjkdjfbf
volvo 850 (kestävä kun mikä) saab, sunny...
- Tietäiä
Joku uusi, nelivetoinen auto. Pitää olla sen verran uusi, että on takuu voimassa, ei tarvitse pikkuvioista välittää kun voi viedä merkkihuoltoon korjattavaksi.
- Käviskö nää?
Japsit ovat ainakin aika sitkeitä, kestävät kovaakin rääkkiä.
Joku vanhempi Toyota tai Nissan vois olla aika hyviä.
Ajokuntoisia löytyykin varmaan aika hyvin vielä ihan tuollaiseen 100-300€ hintaluokkaan. - peltoautoa
Elikkä jos jollai olis peltoautoa ylimääräsenä nii ilmotelkaas tähän jotain 100-150e toimivaa autoa ja jos ois takapotku nii olis paljon plussaa! Alueelta Jämsä/jkl/Joutsa/hartola tai siitä läheltä !
- hrethj
ei saa takapotkua nui halvalla. lada halvin takavetonen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261