Töitä juuri sinulle !

työtä tarjolla.

Moikka! Hienoa että kiinnostuit. Olen nykyjään tosiaan Oriflame edustajana ja kasailen tiimiä.
Yrityksenä on Oriflame suoramarkkinointi firma ,joka on erikoistunut kauneuteen ja hyvinvointiin eli tuotteita löytyy sekä miehille että naisille. Yritys on ollut noin 45 vuotta suomessa jonka aikana on jo suurimmalle osalle suomalasia tullut tutuksi.

Työ on edustajan työtä missä työvälineenä toimii kuvasto ,joka on niin myyvä että myy kuin itsestään. Työn teko tapoja on monia voit pitää kutsuja,kojua tai vain kuvastoja jakaa.

Kuvaston jakaminen on ehkä yksinkertaisin homma annat kuvastoa tutuille tai kaupan henkilökunnalle ja sovit päivän milloin palaat asiaan uudestaan.
Usein tilauskaavake on valmiiksi täytetty ja sinun ei tarvitse kuin tilauksesta kiittää.

Kuinka yksinkertaista tienaaminen enää voi olla ? Palkkauskin on tämän päälle kannustava saat 25% myydystä kosmetiikasta,pesuaineista ja hajuvesistä ja myydyistä hyvinvointituotteista sekä asusteista saat 12,5%

Aloittaminen ei maksa mitään eikä sinulla missään kohtaan ole mitään myynti pakkoa. Myyt jos myyt tai otat vaikka itselle alennukset.

Itse olet itsesi pomo mitä enemmän jaksat vaikka kuvastoja viedä tai kutsuja pitää sitä enemmän sinun on mahdollista tienata. Kuitenkaan yksin ei tarvitse pärjätä vaan tukea saat Oriflame ihmisiltä varsinkin minulta tiiminvetäjänä ja minun ohjaajaltani.

Oriflame työ otetaan harrastuksen piikkiin eli verokorteista ei tarvitse huolehtia ellet päätä ruveta tiiminvetäjäksi jolloin tulee tmi nimi hankkia.

Tuotteet ovat laadukkaita ja edullisia. Tuotteita ei koskaan testata eläimillä vaan vapaaehtoisilla herkkä ihoisilla ihmisillä. Tuotteilla on aina 14 päivän vaihto- ja palautusoikeus.

Nyt kakkos ja kolmosjaksossa perus aloitusohjelman lisäksi on extra aloitusohjelma käynnissä joka on kannustava ! Pienellä vaivalla saat paljon tuotteita kaupan päälle tai hyvin pienellä rahalla.

Työhön voi lähteä 16 vuodesta eteen päin (jolloin huoltajan allekirjoitus tarvitaan)
Kuitenkin kun olet 18 ylös päin onnistuu rekisteröityminen minun kauttani ilman että tarvitsee huoltajan allekirjoituksia.

Lähde sinäkin tienaamaan lisätienestiä sinulle sopivimmalla aikataululla. :)

Kuvastoja saat alkuun minulta /tiiminvetäjältäni ilmaiseksi ja myöhemmin kun on alkuun päässyt on tilauksen yhteydessä niitä on helppo tilata haluamasi määrä.
Työtä voi tehdä millä paikkakunnalla tahansa mitään kiinteää työpaikkaa ei ole.

2

521

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • töitä tarjolla.
      • Aloe Vera myyjä

        Moi!

        Kysyisin siis voiko luottotieto merkinnän omaavat lähteä mukaan toimintaan? Pitääkö tuotteet maksaa etukäteen?

        Eikös teidän firmallanne ole ihonhoito yms. koulutusta myös?

        Laita sähköpostia osoitteeseen:

        [email protected] piakkoin, haluan harkita asiaa, ja lisätietoja, joten vastaa suoraan sähköpostiini.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      90
      10654
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      245
      4576
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      163
      3943
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      169
      3449
    5. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      72
      3262
    6. Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia

      tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,
      Maailman menoa
      70
      3024
    7. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      32
      2742
    8. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      27
      2310
    9. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      65
      1766
    10. Kiinnostaa - ei kiinnosta - kiinnostaapas

      Selittäkää hämmentyneelle miksi miehiä ei ikinä kiinnosta silloin, kun sitä olisi itsekin kiinnostunut? Sitten kun siirt
      Sinkut
      164
      1510
    Aihe