Onko kellään tuoreita kokemuksia? Kiinnostaisi tietää onko oma ranta ja rantakuppila? Ja tietysti kaikki muukin tieto :)
Grand zamam garden
AlanyaAlanya
1137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Grand zaman Garden sijaitsee upealla paikalla rannan ja paikalliskauppojen syleilyssä, ydinkeskustaan vain lyhyt n. 5min kävelymatka.
Hotelli on siisti ja moderni, raikkain värein sisustettu. Aula on todella upea muutkin yleiset tilat. Pää-allas on pienehkö, mutta ihan kiva, jossa myöskin lastenallas ja baari sekä runsaasti aurinkotuoleja. Toisella allas-alueella liukumäkiä lasten leikkipaikka. Todella hyvät liukumäet ja altaat!
Huoneet ovat pienehköjä, mutta meitä se ei liiemmin haitannut. Modernit huoneet, kaikki mitä lomalla tarvitsi.
Kokonaisuudessaan todella kiva ja siisti hotelli, suosittelen! - On oma ranta rannalla baari, ja respasta saa rantatuoli-kuponkeja, joilla saa 1 ilmaisen rantatuolin /vko.
Olemme Alanyassa käyneet lukemattomia kertoja, Zaman Gardenissa toistamiseen ja nytkin matka varattuna elokuulle, Grand Zaman Garden-hotelliin :)