Moi,
Olen tulossa Kokkolaan keskiviikko-illaksi ja ajattelinkin kysellä viisaammilta missä on paras meno illalla? Eli missä kaikki 20-kymppiset viettävät iltansa?
Auttakaa miestä mäessä...
Menovinkkejä?
Turisti
3
687
Vastaukset
- Alpo
Hyvää menoa on Koivuhakassa,Villi Pub,Strip Tease,Kettu Pub!
- pöö
night club kärrynpyörästä ei meno lopu!!
- SÄRKI ON KALA
SUNTIN VARRELLA ONKIMASSA KAIKKI
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kaunis ihminen parempaa kohtelua?
Onko kauniin ihmisen elämä "helpompaa" kuin tavallisen näköisen ihmisen? Olen kuullut väittämän, että kaunis ihminen saa1363707- 122466
En rehellisesti usko et oisit
Sekuntiakaan oikeasti mua kaivannut. Tai edes miettinyt miten mulla menee. Jotenkin todennäköisesti hyödyt tästäkin jos371965Näin sinusta taas unta!
Unessa olin pakahtuneesti rakastunut sinuun. Olimme vanhassa talossa jossa oli yläkerran huoneissa pyöreät ikkunat. Pöly211731Paljonko aikaa on kulunut siitä kun viimeksi tapasit hänet?
Päiviä? Viikkoja? Kuukausia? Vuosia?301503- 1241458
En muuttaisi sinusta mitään
Ensin olit etäinen ja yritin pysyä tutkan alapuolella. Mutta ei silmiltäsi jää mitään huomaamatta, kuten minulla ei kuul101311- 141256
Se oli siinä sitten
Yhdysvaltain presidentti Donald Trump on määrännyt kaiken maan Ukrainalle toimittaman sotilaallisen tuen tauolle, kertoo4811233- 771181