FINVIP raidataan kuulemma tässä viikon aikana TTVK:n ja Poliisin voimin.
FINVIP
10
4267
Vastaukset
- RAID4U
Eli jos ei löydy vaihtuvaa ip:tä, julkisessa käytössä olevaa wlania kerrostalossa ja vähintään cryptattua kovoa niin voi voi. Kovalevyn tuhoamista suositellaan välittömästi, ilman fyysisiä todisteita on vaikeampi kasata juttua.
- eikannata
sittekun noin pääsis käymään niin miks ihmeessä pitäis pistää kone/sen osia paskaks? mä ainakin kiikuttaisin rakaan tietsikkani anopin luo odottelemaan myrskyn laantumista :) ei kai ne sieltä niitä softia,musia,avi/xvid/mkv yym tiedostoja lähe ettimään? sillä aikaa vois pelata linux läppärillä vaikka poks:ia aapelissa :)
- dude u0pio
Nytkö se on raidattu kun ei toimi?
käytin äskettäin heroiinia - uploadurho
mun faija on kyttä ja se sano et niit ei kiinnosta. pyyti ite invitee sinne sain vaihos lavan es :D
- olkoot vaikka pressa
paska juttu hermanni
- micce09
nyt se olis ratsattu kiin on ja pysyy........
- vainiiiin
P.n marjat, pystyssä on. Maksut taisi vain olla maksamatta pati pvää.
- trololol1234
siltä näyttää
- y5TexidP
Onko siellä kärpäsiä kun pitää Raidilla myrkyttää?
- Anonyymi
FINVIP raidataan kuulemma tässä viikon aikana TTVK:n ja Poliisin voimin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2036822SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1963511Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263279"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1862255Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401777SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1121762Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161472Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141076- 1241068
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18934