Alkaa ruveta kiinnostamaan

Nimittäin Lumia 820 näyttäisi jo saavan eräästä puhelinkaupasta 399e. joten kannattaako jäädä odottelemaan 620 kauppoihin tuloa, kun sen eduksi jäisi vain reilu satanen.
683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei kannata jos olet valmis maksamaan paremmasta raudasta 820..1g ram 4.3" amoled,langaton lataus, ym..kyllähän 820 on eri peli,sen ylim. satkun väärtti

Äänestä

Samaa mieltä. Itsekin ostaisin sen mieluummin kuin 620 mallin. SGS3 lähti muuten huoitoon jatkuvan boottailun takia. ( Kokeilin resetointia mutta ei auttanut) Käytössä nyt LG Optimus 2x joka sai uuden elämän 4.0 päivityksen tultua.

Äänestä
  • vai niin kävi sgs3 kanssa,onneks menee takuuseen

    Äänestä

  • 5230,. (500) kirjoitti:

    vai niin kävi sgs3 kanssa,onneks menee takuuseen

    Ja onneksi on kohtuu hyvä varaluuri jolla pärjää sen kaksi viikkoa.

    Äänestä

Mistähän kaupasta? :P

Äänestä

Elisa Shopit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kumpi kirjoitti:

Nimittäin Lumia 820 näyttäisi jo saavan eräästä puhelinkaupasta 399e. joten kannattaako jäädä odottelemaan 620 kauppoihin tuloa, kun sen eduksi jäisi vain reilu satanen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu