Tulin baarista ja otin asemalta taksin. Muo oli panettanut koko illan mutta koska olin kaverini kanssa liikentessä en uskaltanut iskeä ketään miestä baarista. Taksikuski oli kohtuullisen hyvänäköinen ja mielikuvitkseni alkoi laukkaamaan. Rupesin kaivelemaa käsilaukkuani ja valehtelin kuskille että olin hukannut kukkaroni. Kuski kysyi rauhallisesti että oliko mulla rahaa kenties kotona ja että kortit olis hyvä kuolettaa pikaisesti. Vastasin että en tiennyt oliko meillä kotona yhtään rahaa.
Hetken päästä kysyin voisinko maksaa jollakin muulla tavoin. Vieläkään kuski ei tajunnut tilannetta vaan ehdotti että voisin maksaa pankkitililleen. Päätin olla suorapuheisempi ja ehdotin suoraan että voisin maksaa luonnossa.
Kuljettaja antoi myöntävän vastauksen. Ainoa ongelma oli mieheni joka oli kotona.
Kerroin sen kuskille ja hän ehdotti että hoidettais homma auton takapenkillä. Kuski ajoi jollekin syrjäiselle parkkipaikalle jossa hän tuli vieereeni takapenkille.
Aloin heti suutelemaan hänta ahneesti ja kohta tunsin hänen kätensä haneeni alla hyväilemässä mun pimppiä skukkahousujen ja pikkuhousjen päältä.
Kourin hänen etumustaan ja avasin vetskarin ja kaivoin munasa esiin. Vedin sukkahousut niin alas kuin pistyn ja menin hajareisin hänen syliinsä, raotin pikkuhousjani ja ohjasin munan sisääni. Olinpikkaisen hnkalaa ahtaassa autossa ja skkiksetkin oli vähän tiellä. Rupesin ratsastaa ja kohta kusiki jo laukesi sisälleni. Jatkoin kuitenkin ratsastamisen ja tunsin kuinka spermat valui ulos liikeiden tahdissa. Ehdin itskin laueta ennenkuin hänen munansa vetostui.
Kuskin housut, mun pikkuhousut ja vähän hameestakin oli spermassa. Vedin sukkahousut ylös, kuski asetteli munansa housuihin ja nousi autosta ja siirtyi ratin taakse ja jatkettin hiljasina matkaa. Paikalla missä kuski oli istununt panon aikana oli kannsa sperma läikkä.
Maksoin taksin luonnossa
20
18400
Vastaukset
- juuj uu
surkee avioliitto!! ja kertomus..!!??
- Suhari45
Kyllä mullekkin on ehdoteltu, mutta vastasin isukin ohjeen mukaan, "Ettei ole antaa noin suuresta takaisin"
- juupaseipäs80
toi on tosi tavallista.
Ajoin ite taksia aikanaan. Moni nainen tekee samalla tavalla. - Maxi kusgi
Minna kans yrita. nyt polisi ensi minu. naane ei maksu:
http://www.radiocity.fi/alueet/helsinki/taksikuski-kapaloi-ja-uhkaili-asiakasta-helsingissa/1/9408- Maxi kuszi
Tamaa olla rasizmi. musta ei sa. valkone sa :-€
- kirotusvihree
skukkahosut.ehhehe,spermaläkä
- svssfrgtgr
Tulin kakkosesta a otin asemalta taksin. Muo oli pierettänyt koko illan mutta koska olin kaverini kanssa liikentessä en uskaltanut iskeä ketään miestä baarista. Taksikuski oli kohtuullisen hyvänäköinen ja mielikuvitkseni alkoi laukkaamaan. Rupesin kaivelemaa käsilaukkuani ja valehtelin kuskille että olin hukannut pilluni. Kuski kysyi rauhallisesti että oliko mulla rahaa kenties kotona ja että kortit olis hyvä kuolettaa pikaisesti. Vastasin että en tiennyt oliko meillä kotona yhtään rahaa.
Hetken päästä kysyin voisinko maksaa jollakin muulla tavoin. Vieläkään kuski ei tajunnut tilannetta vaan ehdotti että voisin maksaa pankkitililleen. Päätin olla suorapuheisempi ja ehdotin suoraan että voisin maksaa mäkkärissä.
Kuljettaja antoi myöntävän vastauksen. Ainoa ongelma oli mieheni joka oli kotona.
Kerroin sen kuskille ja hän ehdotti että hoidettais tino auton takapenkillä. Kuski ajoi jollekin syrjäiselle parkkipaikalle jossa hän tuli vieereeni takapenkille.
Aloin heti suutelemaan hänta ahneesti jkyrvälle a kohta tunsin hänen kätensä haneeni alla hyväilemässä mun pimppiä skukkahousujen ja pikkuhousjen päältä.
Kourin hänen etumustaan ja avasin vetskarin ja kaivoin homon esiin. Vedin sukkahousut niin alas kuin pistyn ja menin hajareisin hänen syliinsä, raotin pikkuhousjani ja ohjasin munan sisääni. Olinpikkaisen hnkalaa ahtaassa autossa ja skkiksetkin oli vähän tiellä. Rupesin oksentaa ja kohta kusiki jo laukesi sisälleni. Jatkoin kuitenkin ratsastamisen ja tunsin kuinka spermat valui ulos liikeiden tahdissa. Ehdin itskin laueta ennenkuin hänen munansa vetostui.
Kuskin housut, mun pikkuhousut ja vähän hameestakin oli spermassa. Vedin sukkahousut ylös, kuski asetteli munansa kakkoseen ja nousi autosta ja siirtyi ratin taakse ja jatkettin hiljasina matkaa. Paikalla missä kuski oli istununt panon aikan - Kusi laukeaa? wtf?
Rupesin ratsastaa ja kohta kusiki jo laukesi sisälleni. Ö____ö
- biggy123
what if any girl want to ride a nice cock , i live alone and here is the contact [email protected]
- Anonyymi
"Ainoa ongelma oli mieheni joka oli kotona."
Miten luokittelet oman miehesi ongelmaksi, jos sua panettaa? Ennemmin olisi luullut, että menet reippaasti kotiin ja ilmoittanut miehellesi, että tekee mieli ja ryhtynyt toimiin.- Anonyymi
Miestä ei ole panettanut minun kanssa moneen vuoteen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miestä ei ole panettanut minun kanssa moneen vuoteen.
Se ei ole mikään ongelma koska hän tietää millainen horo olen, ja että annan kaikille jotka vaan haluaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miestä ei ole panettanut minun kanssa moneen vuoteen.
Ei minunkaan kanssa enää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei minunkaan kanssa enää.
Entä taksikuskia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miestä ei ole panettanut minun kanssa moneen vuoteen.
Se on naapurinmiehenkin eduksi, himokkaita pikapanoja piisaa ;)
- Anonyymi
Sit avasit oven ja laskit kissan ulos... Hoh...hoijaa...
- Anonyymi
Mitä runkkari huokailee?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä runkkari huokailee?
Runkkarilla tuli aivot ulos sperman mukana!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä runkkari huokailee?
Runk Kari 🤣
- Anonyymi
Tulin illalla liikematkalta Helsinki-Vantaalle. Ilta oli jo pitkällä. Kuski kysyin haluaisinko maksaa luonnossa. Kaveri oli ehkä parikymppinen. Puhui hyvää suomea. Ihan musta kaveri. Itse olen tavallinen keski-ikäinen kantasuomalainen mies.
Maksoin luonnossa. Mulle se oli eka kerta kun sain munaa peppuuni.
Pidin siitä. Hämmentävä kokemus.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3904424Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483779Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit163622KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1132790Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92451Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212272Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511942Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181908- 1221855
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241429