Tulin tänään tänne neuvoa pyytämän ongelmiini. En ollut aiemmin vieraillut tällä palstalla. Järkytyin kuinka minua sydämmellisesti neuvonut Simanainen joukolla lyödään maanrakoon.
Täytyy Simalla olla vahva itsetunto kun jaksaa ja kestää tuollaista myllytystä. En voi kuin ihmetellä mikä teillä on häntä vastaan.
Hän tuntuu luotettavalta ja jalat maassa olevalta ihmiseltä. Hänen ansiostaan jaksan taas eteenpäin.
Tiedän että jatkossakin voin luottamuksella kääntyä hänen puoleensa.
Tseppiä sinulle Sima:)
Täytyy Simalla olla vahva itsetunto kun jaksaa ja kestää tuollaista myllytystä. En voi kuin ihmetellä mikä teillä on häntä vastaan.
Hän tuntuu luotettavalta ja jalat maassa olevalta ihmiseltä. Hänen ansiostaan jaksan taas eteenpäin.
Tiedän että jatkossakin voin luottamuksella kääntyä hänen puoleensa.
Tseppiä sinulle Sima:)
Vastaukset 23
Vanhimmat
Sinä järkytyit kalsareiden hinnoistakin aikoinaan. Kauanko maaninen vaiheesi yleensä kestää?
ne aina heittää tuomosta herjaa täällä. Sima kehuu kuinka hän saa kaikkien miehet ja että hän käyttää ukkomiehiä ja sitten toiset vastailee. -Ne on sellanen oma porukka ja se on niiden omaa huumoria.....ne tekee tuota pilke silmäkulmassa.
en arvannutkaan että tämä voisi olla tällainen foorumi. Mutta mikäs siinä niin kauan kun on mukavaa. Minä en ole tämän avauksen takana. Eikä tämä ole enää mukavaa. Enää en tule tänne provosoitumaan.
Kiitos kerrassaan piristävästä päivästä. Teki terää.
sarppa
ja tulee kuitenkin! :=D:=D=D
Johan sää koko päivän täällä päivystitkin. Vieläpä yhtä tiivisti kuin tuo toinen nikkisi:)))))
No nyt sinulla tuppaa ongelmat lisäntymään.
Ei muuta kuin Siman puoleen käännyt. Kyllä se siitä selviää.
ahahahahahaaaa :=D=D:=D
Ymmärsin että neuvoja olit tältä foorumilta hakemassa?? Mutta silmä tarkkana seurasitkin mitä Simasta kirjoitellaan???
Nyt tuntuu että ,tässä sinun tapauksessa "haisee" ja vahvasti.
Taitaa nuo ongelmasi olla ihan jotain muuta kuin esitit
Toisella palstalla olisit asiallisemmat neuvot ja vinkit saanut. Onneksi et ihan tyhjin käsin täältä lähtenyt.
meillä onkin täällä kaikkien alojen asiantuntija, jonka puoleen voivat foorumin noviisit kääntyä. ;)
Sima lopeta nuo itsesi kehumiset.
Siman ei tarvitse multinikeillä täällä esiintyä.
Se ollaan jo nähty monen monta kertaa.
jaa miten sinä olet sen nähnyt?
Sinäkin tiedät että avauksen tekijä ei ole Sima. Sarppa tuli tänne apua hakemaan ja nyt hänen avauksessaan vain yritetään mustamaalata simaa. Onko se reilua? Ei ole, myönnä pois.
ja sarppahan sai sitä apua *repee*
Miksi sinä sitten käytät tuota fani -nikkiä, jos kerran ei tarvitse multinikkeillä? ;-D
Se ollaan nähty jo monen monta kertaa. (Just niin!)
täälläpä käy kuhina.
jotkut avaukset ne saa kummia aikaan.
tseppiä vaan kaikille kirjoittajille.
*haukotellen venyttelee*
Apua parisuhde ongelmiisi olet saanut täältä? Tää on paivän paras vitsi. bööööööööö
Muista äänestää häntä kunnallisvaaleissa.
Vaaleissa jokaisella on vain yksi ääni,toisin kuin täällä.
Sinä voit kiitokseksi neuvoista antaa äänesi hänelle.
Kaikkien velvollisuus on äänestää. Mikä olisikaan nannaa, kuin että täältä joku valtuustoon pääsisi.
Vaalityö on hyvä aloittaa hyvissä ajoin:))))
Olen seurannut Simanaisen tekstejä jonkun aikaa ja pidän hänen tyylistään. Ikävää että järkytyit saamastasi kohtelusta.
Simanainen on vahva nainen eikä hänen itsetuntonsa murru pienistä. Hän osaa myötäelää ja antaa fiksuja neuvoja.
*halii sarppaa lujasti* :D
Elviira vitsin murjaisit! Huumorinkukka se on jotain se.
Tule rohkeasti vain apua pyytämään kun firmalla menee huonosti. Täältä saat hyvät neuvot.
Koita ensin toipua järkytyksestä.